Авторські статті

Ніна Матвієнко вразила своїм перевтіленням

У свої 70 років виконавиця не лише активно займається спортом, щоб тримати себе у гарній формі, а й не боїться приміряти стильні образи.

Інколи важко повірити, що славнозвісній Матвієнко стільки років, адже вона не лише відчуває себе молодою, а й виглядає так. Відтак зірка знялась у неймовірно стильний фотосесії для видання Jetsetter. Також Ніна поділилась своїми секретами краси і молодості.

“Все, що ми бачимо на обличчі людини, йде із середини. Щаслива людина завжди прекрасна. А щоби бути щасливою, потрібно навчитися прощати. Якщо тобі нікого погано, зашкодили – відпусти. Від того, що триматимеш образу всередині, гірше буде лише тобі. А це повинно залишитися тягарем на совісті твого кривдника. Така собі карма. Мені нелегко далося навчитися контролювати свої емоції та відпускати образи, але воно того варті. Спробуйте – і жити стане набагато приємніше”, – зазначила Матвієнко.

Вона також розповіла про те, що має косметолога, який підібрав їй хороші засоби для догляду за шкірою, а за довгою косою Ніна турбується дуже просто, адже у неї є лише шампунь, маска та кондиціонер. Співачка наголошує, що гени відіграють важливу роль, а в її сім’ї жінки всі малі хорошу шкіру та міцне волосся.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України