ЄС|NATO

Німецька компанія Rheinmetall повідомила, що підписано контракт на бронемашини Boxer

А цікавий він тим, що Австралія фактично буде виробляти для німецького війська німецькі машини Boxer

Джерело: Defence Express

Німецька компанія Rheinmetall повідомляє, що 10 квітня Австралією було підписано контракт на виробництво 123 бронемашин Boxer Heavy Weapon Carrier, з яких понад сотню буде експортовано до Німеччини — у Rheinmetall Defense Australia відзначають, що це буде найбільший військовий експорт Австралії у Німеччину, як підтверджує керуючий директор компанії Натан Пойнер.

Стверджується, що загалом поставки стартуватимуть у 2025 році, а перша машина австралійського виробництва має бути поставлена у 2026 році. Німецькі Boxer будуть вироблятися у центрі передового досвіду військової техніки Rheinmetall, де над машинами працюють понад 650 кваліфікованих працівників.

Бронемашина Boxer. Фото: Australian Army
Бронемашина Boxer. Фото: Australian Army

 

У компанії нагадують, що крім 211 машин Boxer, що замовлені у рамках австралійського проєкту LAND 400 Phase 2

, компанія також обслуговує парк вантажівок HX

австралійського війська, а це понад 2900 одиниць, забезпечує системи Soft-Kill

для Королівського військово-морського флоту Австралії, і також поставила понад 200 вантажівок HX Силам оборони Нової Зеландії.

Щодо Boxer, то у версії Boxer Heavy Weapon Carrier машина оснащена двомісною баштою Lance з 30-мм автоматичною гарматою Rheinmetall MK30-2 ABM. “Він забезпечує підвищену безпеку, захищеність і захист військ у поєднанні з високим рівнем вогневої міці та мобільності для тривалих операцій, від миротворчих і до високоінтенсивних бойових дій”, — відзначають у Rheinmetall.

Нагадаємо, що бронемашини Boxer у німецькому війську передусім призначені для заміни авіадесантних трьохтонних танкеток Wiesel, які виготовлялися протягом 1989-1993 років, і в строю збереглося 175 таких машин — із 20-мм гарматою та у версії з ПТРК.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України