Техно

Німецький геймер розповів, як швидко досягти фінішу Pokemon Go

Шанувальник Pokemon Go заявив про те, що пройшов всі 40 рівнів улюбленої гри. Потім, молодий чоловік попросив адміністраторів, щоб ті видалили його профіль.

Щоб довести громадськості про досягнення 40 рівня, житель Німеччини розмістив у своєму акаунті скріншот. Крім цього, на картинці можна помітити число бонусів, наданих програмою за проходження фінального раунду. Щоб дійти до самого кінця гри, необхідно зібрати два десятки мільйонів хітпоінтів, незважаючи на те, що гра показує лише 5 мільйонів. Геймер зізнався, що для досягнення такого результату, він здійснював внутрішньоігрові придбання. На «висиджування» 131 яйця і прискорення інших ігрових завдань він витратив не більше 40 американських доларів.

Німець створив бота, що дозволяє йому наздоганяти покемонів, перебуваючи вдома. Його смартфон функціонував в автоматичному режимі. Таким чином, гравець отримував до 280 тисяч хітпоінтів за одну годину.

Користувач розповів, що використовувати кишенькових монстрів, отриманих нечесним шляхом, у боях некоректно. Внаслідок цього, він направив звернення до Ninatic Labs, в якому зазначив, що розробка сценарію була експериментом. Досягнувши поставленої мети, він попросив розробників вилучити його аккаунт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України