Авторські статті

Німецькі ЗМІ корупцію в Україні

Немецкие СМИ о "гибком шоколадном короле" и удушающей коррупции в Украине

Україна занурена в глибоку кризу. При цьому багато проблем, швидше, мають внутрішнє походження і затяжний характер, повідомляється в статті німецького телеканалу n-tv.

У матеріалі зазначається, що в українських бідах винна не тільки Росія (фашистська держава, визнана 27.01.15 Верховної Радою країною-агресором), що територіально зменшила область, підконтрольну київському уряду.

Справа в тому, що Україна вже майже чверть століття не має серйозної і ефективно функціонуючої касти політиків.

Політики тут в першу чергу думали, як набити власні кишені, а вже потім про добробут народу, відзначається в публікації.

«На даний момент можна констатувати провал всіх революцій, що відбулися в Україні… Президенти приходили і йшли, а корупція залишалася. Процвітає вона і при «шоколадному королю» Порошенко», – пишуть німецькі журналісти, називаючи 51-річного президента «гнучким» із-за здатності прислужувати владі як при «помаранчевому» Ющенко, так і при «синьому» Януковичу.

Також у статті констатується, що «Київ знаходиться на межі банкрутства».

«Незважаючи на всі зусилля з облагороджування центру міста до Євробачення, все ж помітно, що фінансовим благополуччям розташований на Дніпрі місто-мільйонник похвалитися не може. Як і сама Україна, яка живе на гроші МВФ і Європи, Київ знаходиться на межі банкрутства», – повідомляє n-tv.

У матеріалі йдеться, що якщо мер Києва Віталій Кличко відвідав село Євробачення перед першим півфіналом конкурсу та привітав зі сцени присутніх, хоча місцями було чути свист та незадоволені вигуки. Втім, колишнього боксера, а нині повнокровного політика вони не збентежили…

«Проблеми видно неозброєним оком: стан доріг за межами центру міста місцями просто катастрофічний, у київському метро їздять потяги, випущені ще у часи правління Хрущова і Брежнєва», – резюмує німецький телеканал.

Зазначу, що нинішня корумпована до мозку кісток влада напевно ще більше винна в нинішніх бідах, ніж Путін.

Корупція є більшою загрозою для України, ніж російська агресія – прямо заявила на цей рахунок президент Литви Даля Грібаускайте у грудні минулого року.

При цьому Україна зараз стала лідером за рівнем корупції з тієї причини, що президент Порошенко не тільки не реально бореться з нею, а, навпаки, очолює корупцію в країні.

Відповідно, вираз Грібаускайте означає, що Порошенко більше шкодить Україні, ніж Путін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України