Новини з Австрії

Німеччина виключить Австрію зі списку зон ризику з неділі, у Відні з’явилися перші робочі місця та стажування тільки для вакцинованих людей

В даний час в Австрії налічується 11 518 активних випадків коронавsруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення -30,3. Видужало 620 237. У лікарнях – 245, з них 128 в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 370. вакцинувалося 3 786 633 осіб (48,10%). 21,40% населення Австрії вже має повний захист.

Німеччина виключить Австрію – за винятком Тіролю і Форарльберга – зі списку зон ризику з неділі

Німецький інститут Роберта Коха (RKI) оголосив, що при в’їзді по суші ніяких обмежень на в’їзд через Corona більше не буде. З 1 листопада минулого року вся федеральна територія, за винятком населених пунктів Юнгхольц і Міттельберг / Кляйнвальзерталь, була внесена до «Червоного списку» RKI. З новим положенням більше не потрібен карантин і обов’язкова реєстрація перед в’їздом до Німеччини. Повністю вакциновані, які перехворіли і протестовані люди з відповідними доказами вже звільнені від карантинних зобов’язань. Для авіапасажирів, які відправляються в німецькі аеропорти, як і раніше діє зобов’язання по підтвердженню 3-G.

У Відні з’явилися перші робочі місця та стажування тільки для людей, вакцинованих від коронавіруса

Віденська асоціація охорони здоров’я вводить обов’язкову вакцинацію проти CoV для всіх знову найнятих працівників. Обов’язок поширюється не тільки на медичних працівників, а й на всі інші професії, такі як прибиральниці, адміністративні посади, а також для стажистів. Згідно із заявою, обов’язкова вакцинація діє у всіх міських лікарнях і будинках престарілих асоціації охорони здоров’я з 27 травня. У висновку також вказується, що в такий обов’язкової вакцинації немає нічого нового. З 2017 року така існує для інфекційних захворювань, включаючи гепатит B, дифтерію, кір, епідемічний паротит і краснуху. Список обов’язкової вакцинації просто був розширений і тепер включає корону.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 30,3 За винятком Форарльберга (70,3). У всіх федеральних землях це число нижче 50 – найнижчі значення у Зальцбурга (18,6) і Бургенланда (14,6)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України