Техно

Німеччина виділила кошти на закупівлю 10 тисяч Starlink для України

Фото: Михайло Федоров

Німеччина надасть Україні ще 20 млн євро, на яку будуть придбані термінали Starlink.

Третину придбаних терміналів передадуть для потреб Збройних сил України, про що повідомили у пресслужбі міністерства закордонних справ Німеччини.

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час візиту в Харків заявила, що Берлін профінансує покупку 10 тисяч станцій Starlink.

“Доступ до інтернету – це порятунок для місцевих жителів і він дозволяє решті світу знати, що відбувається в Україні. “Starlink” закриває прогалину, де більше немає доступу до інтернету через зруйновану цивільну інфраструктуру. Німеччина надасть на це 20 мільйонів євро. Загалом за рахунок цього можна профінансувати 10 000 наземних станцій. Третина цих наземних станцій піде на користь Збройних сил України. Зв’язок у реальному часі дозволяє українським воїнам координувати захист Батьківщини та краще захищатися від атак Росії“, – йдеться у повідомленні МЗС.

Німеччина виділила кошти на закупівлю 10 тисяч Starlink для України

Фото: Михайло Федоров

Зазначимо, що в кінці грудня 2022 року стало відомо, що Україна та компанія Space Exploration Technologies Corp уклали угоду на постачання додаткових Starlink. Понад 10 000 пристроїв будуть доставлені в найближчі місяці.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала вже 22 тисячі Starlink.

Термінали допомагають зберігати зв’язок енергетичним компаніям, пожежним частинам, рятувальникам, лікарням та українським військовим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України