ЄС|NATO

Німці перестали бути найбільш працьовитими в Європі

Працьовитість традиційно вважається споконвічною німецькою чеснотою. Але напередодні 1 травня американське агентство Bloomberg навело статистичні дані про те, що Німеччина впала на п’яте місце з кінця за кількістю робочих годин на людину на рік серед країн ОЕСР.

У лідерах рейтингу Нова Зеландія, Чехія, Австралія, Польща та США. Німецькі статистики підтвердили BILD ці дані. Виявилося, що зараз у середньому кожен німець працює 34,7 години на тиждень. Це найменший показник в історії Німеччини. Постійно зростає тривалість лікарняних, відгулів і кількість неповних ставок (31%). Німеччина також очолює список країн ЄС за відпускними днями (30 на рік). Зростання продуктивності праці у ФРН впало з 1970-х у чотири з гаком рази.

Опитані BILD німецькі експерти пояснюють зниження працьовитості високим рівнем процвітання в Німеччині: громадяни не бачать сенсу так старанно працювати, як, наприклад, у повоєнні роки. Bloomberg називає ще однією причиною податкову систему ФРН: великий дохід оподатковується великим податком, тож дехто навмисно працює менше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України