Новини

Німці розрахуються з Путіним через Північний потік-2 пивом

Федеральний уряд Анґели Меркель до 2023 року побудує пивопровід «Північний потік-3». Про це в інтерв’ю «Дойче велле» заявив офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт, інформує український політтехнолог, телеведучий Тараса Березовця.

За його словами, Штеффен Зайберт зазначив в інтерв’ю, що німці мають намір розрахуватися з росіянами за контрактом з «Газпромом» за газ відмінним нефільтрованим пивом «HB Weissbier». Вже оголошено, що спеціально для цього в найкоротші рядки в Мюнхені будуть запущені десять нових пивоварень. Однак будівництво гілки по дну Балтійського моря не будуть вести російські будівельники, тому що німці серйозно побоюємося пивоувтрат і пивоутрусок, неминучих для російських робітників, уточнив Зайберт.

Тарас Березовець відзначає, що уряд Російської Федерації має намір ввести обов’язкову норму споживання пива росіянами витрати 258 л в рік на одного росіянина. При цьому Тарас Березовець не уточнив у своєму пості, чи є ця інформація першоквітневим жартом, залишивши кожному роздум для інтриги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України