Економіка

Нікопольський завод феросплавів відновлює роботу зупинених електропечей та нарощує виробництво

Сто відсотків феросплавників вийшли на робочі місця, а Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) упевнено нарощує обсяги виробництва. Про це повідомили у пресслужбі заводу.

Про це передає прес-служба заводу.

Генеральний директор заводу Володимир Куцин раніше у жовтні попереджував, що зупинка третини виробництва НЗФ та відряджання робітників у простій – тимчасове явище, пов’язане з кризою на ринку феросплавів та різким зростанням цін на електроенергію.

Як розповіли на заводі, згідно з наказом генерального директора, на сьогодні скасовано всі простої, а для забезпечення виконання затвердженого планового завдання включено печі №8, №15 і планується включення печі №16. В результаті вже найближчими днями в роботі буде залучено 11 печей.

«Завод готовий і до подальшого збільшення виробництва, для цього в резерві є печі, а от із кадрами – дефіцит. Є складнощі з робітниками технологічних професій – горновими, плавильниками та машиністами кранів, також вимагають доукомплектації та слюсарі, механіки, енергетики та електрики. Але головне – колектив готовий виконувати поставлені завдання та з радістю береться за роботу», – заявили у пресслужбі НЗФ.

Нікопольський завод феросплавів є найбільшим в Україні виробником силіко- та феромарганцю. Підприємство виготовляє феросплави з імпортної та української сировини. Завод контролює група EastOne, створена восени 2007 року в результаті реструктуризації групи «Інтерпайп» Віктора Пінчука, а також група «Приват» Ігоря Коломойського.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України