Авторські статті

Ніколи не нийте при дитині про те, яка в нас погана держава, – блогер

Пора усім молодим батькам засвоїти одне-єдине правило поводження зі своїми дітьми: ніколи, чуєте, ніколи не нийте при дитині як в нас все херово! Яка в нас погана держава і всюди тільки зрада!

НІКОЛИ!!!

Бо з вашої дитини виросте такий самий нитік як і ВИ, а з його дитини знову виросте такий самий нитік як ВИ, бо ви були першоджерелом, ви як вірус який буде передаватись віками!

Розкажіть краще дитині хорошу казку, або включіть добрий мультик. Почитайте дитині книжку з історії, книжку яку складали розумні педагоги.

Ніколи не нийте при дитині! Дитина це все всмокче в сбе як губка і буде з тим жити все життя! Бо ви її до того привчили!
Не вмієте бачити добро? Ізолюйтесь в іншій кімнаті, подзвоніть такому самому нитіку по скайпу і понийте йому. Але дорослому нитіку!!!!

Ніколи, чуєте, повторюю вам ще раз – НЕ НИЙТЕ при дитині про те яке у вас галіме життя, а зтисніть ваші заниті булки, і зробіть так, щоб ваша дитина прожила хороше і добре життя, а не нила на кожному кроці!

П.С. Якщо ви гуляєте з дитиною і прийшов ваш друг нитік з яким можна понити – відведіть дитину на безпечну відстань (гойдалки, горки, пісочниця) і тихо, шопотом понийте собі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.