Авторські статті

7 процентів українців готові на найближчих виборах проголосувати за “Слугу народу”, – блогер

Може здатися дивним на перший погляд, але 7% українців готові на найближчих виборах проголосувати за галюцинацію, а ще частина наших співвітчизників з радістю обговорює електоральні шанси цієї самої галюцинації.Про це у своєму блозі пише редактор, журналіст Тетяна Ніколаєнко. Вона відзначає, що, говорячи про галюцинації має на увазі Володимира Зеленського.

Тетяна Ніколаєнко пише, що, коли вона дивилася дітище Зеленського «Слугу народу», то відчувала себе як Арья Старк з «Гри престолів», яка потрапила на спектакль трупи, що зображує історію 7 королівств. Арья плаче, а публіка сміється. Сміх – різновид психологічного захисту від болю, спосіб емоційної розрядки. Коли пацієнт терапії сміється над проблемою, це означає, що він її подужав. Але те, що роками робить Зеленський – це все ж щось інше. Це – насмішка, спосіб знецінити. «95 квартал» добре попрацював над десакрализацією політиків. Останні правда постійно давали для цього привід, заслужили і навіть перетворилися в конкуруючу фірму. Але за всім цим загубився один нюанс. У перевдяганні блазня в царя немає нічого нового – це один із елементів карнавальної культури середньовіччя. Посміялися, зігнали злість, розійшлися. Є тільки одне «але» – в цих карнавальних сценах народ сміявся також і над собою.

Журналіст пише, що люди, які сміються з пародій Зеленського, не помічають, що дурні не тільки політики, але і вони, мерзотники також і вони. 7% Зеленського – це 7% тих, хто зовсім знецінює українську політику, яким так хочеться всіх послати «сра..у», що їм не важливо, що вони в черговий раз пошлють туди самих себе – бо «Слуга народу» – це чиста галюцинація, а ось інтереси Ігоря Валерійовича Коломойського завжди предметні і корисливі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України