Новини

Nike Air Monarch IV (4) – технології виробницвта та популярність моделі

Після створення у 1972 році першої власної моделі кросівок, компанія Nike почала досить активно розвиватись. Вже за сім років вони отримали половину ринку з продажів спортивного взуття, але й не думали зупинятися. У бренду постійно з’являються нові цікаві, а часом – й просто неймовірні моделі. На початку 2000-х років була створена модель Nike Air Monarch IV, яка стала просто сенсацією серед спортсменів та любителів.

Новітні технології виробництва Nike Air Monarch 4

Найперше, що кидається у вічі – це надсучасний дизайн, новий силует M2K Tekno. Розробником її став молодий дизайнер Джейсон Мэйд, для якого це була перша робота на бренд. Він втілив у свою пару кросівок усі сучасні технології та зробив досить масивну підошву.

Ця модель відзначалась такими якостями:

  • велика підошва містить повний комплект амортизації Air, яка дозволяє не лише вільно рухатись, але й досить довго бігати або ходити у кросівках без помітної втоми;

  • поверхня кросівок створена з комбінації надлегкої сітки та штучної шкіри, що дозволило суттєво знизити вартість взуття, проте залишити водонепроникність та комфорт у використанні;

  • конструкція підошви допомагала міцно тримати всю стопу та забезпечувати надійну фіксацію кожного кроку.

До того ж, нові кросівки були дуже легкі, незважаючи на масивні форми, вони відмінно сідали по нозі та правильно розподілити навантаження на стопу. Новітні форми стали лише втіленням розробок команди технологів, нових трендів та напрямів.

Популярність Nike Air Monarch IV

Nike Air Monarch IV https://idealsport.com.ua/originalni-krosivki-nike-air-monarch-iv/ стали досить популярними після того, як один із співробітників компанії завів для цієї моделі спеціальну сторінку в Instagram. Це було одним з перших випадків досить успішного використання соціальних мереж для просування певного товару. Потім прийшла популярність – цю модель почали використовувати знаменитості, навіть відомий виконавець Дрейк був помічений у цих кросівках. Проте це було лише приводом для кожного з покупців спробувати. Далі – все було зумовлено відмінними якостями самого взуття. Ця пара була створена для довгих прогулянок будь-якими дорогами, від асфальтованих до грунтових.

Кому підійде ця модель кросівок?

Ця модель підійде для будь-кого, хто любить просто гуляти або бігати вздовж моря та насолоджуватись рухом. З самого початку вони були розроблені не лише для молоді, але й для старших людей – спеціально розроблені для зручності та комфорту, вони були досить високо оцінені саме людьми середнього віку. До того ж, є чимало дійсно гарних варіантів поєднання кольорів. Зазирніть у інтернет-магазин Ideal Sport – купити Nike Air Monarch IV можна саме ті, які найбільше сподобались. У них чітко додержані розміри, присутня стандартна шнурівка, яка чудово тримає ногу у кросівку.

Це зручне взуття, яке стане у нагоді у будь-якій подорожі або прогулянці, до того ж воно досить доступне. Поєднання сучасних технологій з недорогими матеріалами дозволяє виробнику значно знизити вартість всієї пари. Це найкраще поєднання ціни та якості у кросівках, які обов’язково принесуть задоволення своїм власникам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України