Новини

Учасниця шоу “Я соромлюсь свого тіла” вразила глядачів. Фото

На проект Я соромлюсь свого тіла 5 прийшла пацієнтка Розела Хомутських. Її історія без перебільшення шокувала всіх.

Дістатися до клініки проекту жінці коштувало неймовірних зусиль, адже величезний живіт, що звисає нижче колін, практично позбавив її можливості пересуватися самостійно.

Після численних обстежень було прийнято рішення оперувати Розела. Взятися за непростий випадок пацієнтки зважився керівник центру пластичної хірургії, заслужений лікар України Дмитро Слоссер. Він розповів, як проходила операція по видаленню живота.

“Через велику масу тіла зношуються швидше суглоби, що призводить до болів і робить образ життя пацієнта ще менш рухливим. Довгий фартух живота заважає доглядати за собою, і, як наслідок, виникають запальні та гнійничкові захворювання шкіри”, – розповів він сайту СТБ.

Всі ці проблеми, тільки в набагато більш вираженій формі, були і у Розела. Звисаючий жировий фартух нижче рівня колін не просто заважав жінці, але і утруднював кожен крок.

“Першою реакцією на консультації Розела у мене було бажання відмовитися від проведення операції. Для телевізійної передачі, звичайно, легше вибирати пацієнтів з гарантованим результатом”, – зазначив Слоссер.

Після ретельного обстеження і місячної підготовки команда лікарів в особі трьох хірургів взяла участь у складній операції.

“У своїй практиці я тільки двічі оперував пацієнтів з подібними фартухами… І кожен раз я готуюся до складнощів післяопераційного періоду. Технічно видалити фартух неважко: операція і на цей раз зайняла менше 4 годин. Складніше виходити пацієнта в післяопераційний період. У тканини, що видаляється, є судини, в яких знаходиться дах. І чим більше тканини ми видаляємо (а у випадку з Розела це було майже 24 кг!), тім більша крововтрата. Величезна за площею ранова поверхня ще кілька днів після операції сочиться кров’ю, яку ми відводимо дренажами. Тому кілька разів здійснювалося переливання крові”, – розповів лікар.

Сьогодні пацієнткою займається дієтолог, і вона продовжує худнути. Тепер жінка гуляє, більше рухається і з жахом згадує, як жила до операції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України