Ніякого коаліційного уряду з Януковичем ми робити не збираємося – Арсеній Яценюк

“Ніякого коаліційного уряду з Віктором Януковичем ми робити не збираємося” – заявив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам у Штабі національного спротиву в суботу, 7 грудня.

Він підтвердив, що йдеться про технічний уряд замість уряду Азарова, який має внести програму для підписання Угоди про асоціацію з ЄС та відновлення співпраці з МВФ: “А ми підтримаємо все, що потрібно зробити в парламенті, аби підписати Угоду з ЄС та відновити переговори з Міжнародним валютним фондом”.

На брифінгу для іноземних ЗМІ Арсеній Яценюк пояснив позицію опозиції. Він підкреслив, що переговори з Віктором Януковичем можливі виключно після виконання президентом трьох вимог – відставка уряду, звільнення незаконно затриманих та покарання тих, хто відповідальний у побитті учасників Євромайдану.

Після цього, за словами Арсенія Яценюка, може розпочатися діалог, предметом якого має стати формування технічного уряду.

Ще одне питання стосується дострокових президентських і парламентських виборів: “Єдиний шлях, як це можна зробити, – через зміни до Конституції. Адже саме в Основному законі вказана точна дата президентських виборів”.

“Ми переконані, що необхідно повернутися до старої Конституції, яка розділяє владу між президентом, урядом і парламентом. Адже сьогодні вся влада сконцентрована в руках однієї людини – Віктора Януковича”, – сказав Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh