Війна рф проти України

Нічні FPV-дрони полюють на росіян – знищено ще одну важку вогнеметну систему ворога. Відео

Сили оборони України знищили вже не один десяток цієї техніки противника

Джерело: Defence Express

Офіційний канал 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” НГУ оприлюднив кадри роботи операторів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів — бійці бригади вполювали ворожу важку вогнеметну систему ТОС-1 “Солнцепьок” поблизу Тернів, коли вона прямувала на бойове завдання на Кремінському напрямку.

Оператор FPV-дрона влучно поцілив у машину, яка була завантажена боєприпасами. У результаті детонації ворожа важка вогнеметна система була знищена разом з екіпажем.

“Це знищення стало можливим завдяки зборам на нічні дрони. Більше таких дронів — більше знищеної російської артилерії”, — відзначають у бригаді. Раніше ми розповідали, у чому є нюанс використання FPV-дронів вночі. Крім того, варто відзначити, що таке озброєння використовує й російське окупаційне військо.

Згідно з даними порталу Oryx, загалом з лютого 2022 року було знищено понад два десятки ворожих важких вогнеметних систем “Солнцепек”.

Раніше Defense Express розповідав, що Україна вже на полі бою успішно тестує FPV-дрони з так званим “машинним зором”, тобто автоматичним наведенням на ціль на кінцевій ділянці польоту, які можуть працювати в умовах дії ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

Водночас у РФ вигадали новий напрочуд дивний захист від FPV-дронів, суть якого полягає у наварюванні на броню металевих штирів-“антен”, які нібито мають призводити до передчасного спрацювання боєприпасу дрона.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України