«Ніч театрів» пройде в Чехії 16 листопада

У суботу, 16 листопада, жителі та гості Чехії зможуть безкоштовно або за символічну плату відвідати понад 130 театрів по всій країні. Сьомий рік поспіль в республіці пройде акція «Ніч театрів» (Noc divadel), яка є частиною європейського проекту European Theatre Night.

Серед міст-учасників значаться Прага, Брно, Карлові Вари, Чеське-Будейовіце, Jihlava, Кладно, Ліберець, Оломоуц, Пардубіце, Острава, Пльзень і інші. Відвідувачі зможуть не тільки насолодитися виставами, а й потрапити за куліси в ході організованих екскурсій. Вони будуть проходити в незвичне вечірній час.

Також гостей чекають різноманітні лекції, майстер-класи та творчі конкурси. Кожен з театрів підготував власну культурну програму для всіх вікових груп. Організатори обіцяють особливі враження, які можна буде отримати в інші дні року. Список театрів і програма заходів опубліковані тут. Для участі у деяких з них потрібно попередня реєстрація.

Пражани традиційно зможуть відвідати понад 50 об’єктів. Серед них Національний театр, театр в районі Виногради (Divadlo na Vinohradech), Жижковский театр Ярі Цимрмана, Švandovo divadlo та інші.

Такою акція була в минулі роки:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh