Українці в Чехії

«Ніч театрів» пройде в Чехії 16 листопада

У суботу, 16 листопада, жителі та гості Чехії зможуть безкоштовно або за символічну плату відвідати понад 130 театрів по всій країні. Сьомий рік поспіль в республіці пройде акція «Ніч театрів» (Noc divadel), яка є частиною європейського проекту European Theatre Night.

Серед міст-учасників значаться Прага, Брно, Карлові Вари, Чеське-Будейовіце, Jihlava, Кладно, Ліберець, Оломоуц, Пардубіце, Острава, Пльзень і інші. Відвідувачі зможуть не тільки насолодитися виставами, а й потрапити за куліси в ході організованих екскурсій. Вони будуть проходити в незвичне вечірній час.

Також гостей чекають різноманітні лекції, майстер-класи та творчі конкурси. Кожен з театрів підготував власну культурну програму для всіх вікових груп. Організатори обіцяють особливі враження, які можна буде отримати в інші дні року. Список театрів і програма заходів опубліковані тут. Для участі у деяких з них потрібно попередня реєстрація.

Пражани традиційно зможуть відвідати понад 50 об’єктів. Серед них Національний театр, театр в районі Виногради (Divadlo na Vinohradech), Жижковский театр Ярі Цимрмана, Švandovo divadlo та інші.

Такою акція була в минулі роки:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України