Ніби перший день Революції, і все тільки починається

Перше, на майдані в вагон днями зайшла дівчина, вона всім пропонувала жовто-блакитні стрічки. Уже три місяці триває Майдан, стрічки і символіку продають, але я при цьому видовищі відчула, ніби перший день, і все тільки починається. Люди радо брали і вішали собі на одяг. Виглядало це урочисто, і хотілось обійматись з дівчиною і кожним, хто поважно почепив стрічку – кругом люди, не мутнориле насєлєніє.

Вчора їхала на Позняки, зайшло двоє чоловіків з гітарами, співали “Все буде добре” Океану Ельзи. Не передати, як вистрілив цей маркетинговий хід – переважна більшість вагону полізли в сумки і кишені і осипали грошима співаків. Ну я в тому числі, звісно. Але найкраще, що відбулось, що весь вагон хором потяг: “Все буде доообреее, для кожного з нааас, все буде добрееее, – настаане той чааас!”. Ніби люди звільнились від криги, всі просяяли, але крізь усмішки було видно і сльози. Музиканти самі розчулились, уже й відкрились двері, а вони доспівували куплет разом з людьми.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh