Авторські статті

Ніби перший день Революції, і все тільки починається

Перше, на майдані в вагон днями зайшла дівчина, вона всім пропонувала жовто-блакитні стрічки. Уже три місяці триває Майдан, стрічки і символіку продають, але я при цьому видовищі відчула, ніби перший день, і все тільки починається. Люди радо брали і вішали собі на одяг. Виглядало це урочисто, і хотілось обійматись з дівчиною і кожним, хто поважно почепив стрічку – кругом люди, не мутнориле насєлєніє.

Вчора їхала на Позняки, зайшло двоє чоловіків з гітарами, співали “Все буде добре” Океану Ельзи. Не передати, як вистрілив цей маркетинговий хід – переважна більшість вагону полізли в сумки і кишені і осипали грошима співаків. Ну я в тому числі, звісно. Але найкраще, що відбулось, що весь вагон хором потяг: “Все буде доообреее, для кожного з нааас, все буде добрееее, – настаане той чааас!”. Ніби люди звільнились від криги, всі просяяли, але крізь усмішки було видно і сльози. Музиканти самі розчулились, уже й відкрились двері, а вони доспівували куплет разом з людьми.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України