Авторські статтіТехно

Нібіру поглинає Сонце: NASA може приховувати приріст корональних дір світила

Джерело життя на Землі катастрофічно втрачає енергію. Уфологи вважають , що планета-вампір живиться силою зірки і спустошує її зсередини.

Нібіру вже стала причиною багатьох бід спіткали Землю останнім часом, запевняють експерти з позаземним цивілізаціям. На її рахунку землетруси, виверження вулканів, цунамі, лісові пожежі, урагани та інші природні катаклізми. Все це безпосередньо пов’язано перетин гравітаційних полів Землі та Нібіру. За всі ці «заслуги» двійника Землі вже назвали Зіркою смерті, але як виявилося, таке ім’я не цілком відповідає реальності.

Нібіру не просто Зірка смерті. Ця планета «працює» як вампір. Вона поглинає Сонце, висмоктуючи з нього енергію і залишаючи в ній величезні дірки. Сама Нібіру при цьому отримує додаткові сили і омолоджується, а вісь наше Світило стає менше і слабшає. Якщо це не припиниться в найближчі дні, Сонце може згаснути раніше, ніж прогнозували вчені.

Альо сама Нібіру навряд чи зупиниться. Їй, як і будь-якого іншого живого організму, потрібна підзарядка. Без енергії навіть камінь з годиною розсиплеться, а планета – жива і їй потрібні сили для оновлення і розвитку. Вона потребує постійного джерела енергії, інакше все живе може загинути. Тому Нібіру поглинає енергію Сонця.

Експерти впевнені, що NASA знає про те, що кількість корональних дір збільшилася, як і їх розмір, але може приховувати цей факт від людства. Влада може забороняти вченим висвітлювати цю проблему через страх викликати паніку серед населення. Зростання корональних дір процес тривалий, за земними мірками, а паніка може привести до масових безладів, нових військових конфліктів і навіть до ядерної війни, яку Земля точно не переживе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.