Незрозумілим для багатьох з нас залишається питання про заборону трансляції російських каналів

ОБСЄ закликає владу України не вводити заборону на трансляцію російських каналів.

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) у сфері свободи ЗМІ Дуня Міятович висловила занепокоєння з приводу вимог про припинення кабельними операторами в Україні трансляції російських телевізійних каналів, йдеться в повідомленні організації.

“Я повторюю мій заклик до влади не вводити ці репресивні заходи. Заборона програм без законодавчої основи є формою цензури, турбота про національну безпеку не повинна реалізовуватися за рахунок свободи ЗМІ”, – сказала Міятович.

“Доводиться шкодувати про державну пропаганду і промови ненависті як частини поточної інформаційної війни, однак кожен має право одержувати інформацію з усіх бажаних джерел.”

А тим часом, завдяки “свободі ЗМІ”, ми продовжуємо отримувати “промови ненависті” до нашої держави з телеканалів РФ. В умовах інформаційної війни потрібно діяти. Чому українські СМІ сприймаються ворожо і заборонені не тільки в РФ, але й у Криму? І чому ми повинні терпіти трансляцію шизоїдних телепередач, де безжально і безсовісно спотворюють дійсність і витирають ноги об нашу країну? Таким чином, продовжують поповнюватися ряди агресивних проросійських мітингів на вулицях нашого міста. Отже, не можу підібрати іншого висновку, крім дитячого “це нечесно!”…

Comments

0 comments

10 коментарів

 1. ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ВСЕ рОСІЙСЬКЕ!!!!!!! Чому ми маємо показувати фільми з акторами, котрі закликають нас убивати? Чому ми маємо популяризувати цих акторів?!!!!

  ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ВСЕ рОСІЙСЬКЕ!!!!!!! (TV, кіно, музику, товари, ГАЗ!!!…. ) ОБІЙДЕМОСЯ!!!! Грузія вже от скільки років обходиться… і ми переживемо…..

 2. ОБСЕ пусть посмотрит русские новости, да еще спросит почему в Крыму отключили укр каналы. А потом дает свои советы. Бестолковая путинская организация!

 3. Вчора ввечері протягом 5-10 хвилин дивився передачу Політика на якомусь з тих фашистських каналів, інакше сказати не можна. За участі різних дугіних, леонтьєвих, колєсніченків та іншої антиукраїнської сволоти. Я взагалі ніколи не дивлюся російського телебачення, а тепер навіть з цікавості не буду. Не зважаючи на заклики ОБСЄ, треба цю заразу викинути з нашого ефіру, бо це є наруга над нами, а ми не мазохісти, щоб дозволяти гидити собі в душі.

 4. Вчора ввечері протягом 5-10 хвилин дивився передачу Політика на якомусь з тих фашистських каналів, інакше сказати не можна. За участі різних дугіних, леонтьєвих, колєсніченків та іншої антиукраїнської сволоти. Я взагалі ніколи не дивлюся російського телебачення, а тепер навіть з цікавості не буду. Не зважаючи на заклики ОБСЄ, треба цю заразу викинути з нашого ефіру, бо це є наруга над нами, а ми не мазохісти, щоб дозволяти гидити собі в душі.

 5. У нас на территории чужие войска стоят, а мы не можем запретить телевидение этого государства, которое оккупировало у нас часть территории? А Дуня как и её организация даже в Крым боятся ездить и ничего не решают – хотят “демократию” сохранить, чтобы Россию не обидеть! Не можете решить – не лезьте!!!

 6. Давно уже пора закрыть пукино-фашистскую пропаганду ненависти к “братскому” народу Украины

 7. Даремно!
  Плани ворога треба знати!

 8. Дуня,вона і е Дуня. Держава в небезпеці.

  • Держава була в небезпеці коли до влади приходили славнозвісна трійця. А тепер й нема вже держави, є україніці. Тепер треба створювати нову державу.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh