Авторські статті

Незрозумілим для багатьох з нас залишається питання про заборону трансляції російських каналів

ОБСЄ закликає владу України не вводити заборону на трансляцію російських каналів.

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) у сфері свободи ЗМІ Дуня Міятович висловила занепокоєння з приводу вимог про припинення кабельними операторами в Україні трансляції російських телевізійних каналів, йдеться в повідомленні організації.

“Я повторюю мій заклик до влади не вводити ці репресивні заходи. Заборона програм без законодавчої основи є формою цензури, турбота про національну безпеку не повинна реалізовуватися за рахунок свободи ЗМІ”, – сказала Міятович.

“Доводиться шкодувати про державну пропаганду і промови ненависті як частини поточної інформаційної війни, однак кожен має право одержувати інформацію з усіх бажаних джерел.”

А тим часом, завдяки “свободі ЗМІ”, ми продовжуємо отримувати “промови ненависті” до нашої держави з телеканалів РФ. В умовах інформаційної війни потрібно діяти. Чому українські СМІ сприймаються ворожо і заборонені не тільки в РФ, але й у Криму? І чому ми повинні терпіти трансляцію шизоїдних телепередач, де безжально і безсовісно спотворюють дійсність і витирають ноги об нашу країну? Таким чином, продовжують поповнюватися ряди агресивних проросійських мітингів на вулицях нашого міста. Отже, не можу підібрати іншого висновку, крім дитячого “це нечесно!”…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

  1. ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ВСЕ рОСІЙСЬКЕ!!!!!!! Чому ми маємо показувати фільми з акторами, котрі закликають нас убивати? Чому ми маємо популяризувати цих акторів?!!!!

    ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ВСЕ рОСІЙСЬКЕ!!!!!!! (TV, кіно, музику, товари, ГАЗ!!!…. ) ОБІЙДЕМОСЯ!!!! Грузія вже от скільки років обходиться… і ми переживемо…..

  2. ОБСЕ пусть посмотрит русские новости, да еще спросит почему в Крыму отключили укр каналы. А потом дает свои советы. Бестолковая путинская организация!

  3. Вчора ввечері протягом 5-10 хвилин дивився передачу Політика на якомусь з тих фашистських каналів, інакше сказати не можна. За участі різних дугіних, леонтьєвих, колєсніченків та іншої антиукраїнської сволоти. Я взагалі ніколи не дивлюся російського телебачення, а тепер навіть з цікавості не буду. Не зважаючи на заклики ОБСЄ, треба цю заразу викинути з нашого ефіру, бо це є наруга над нами, а ми не мазохісти, щоб дозволяти гидити собі в душі.

  4. Вчора ввечері протягом 5-10 хвилин дивився передачу Політика на якомусь з тих фашистських каналів, інакше сказати не можна. За участі різних дугіних, леонтьєвих, колєсніченків та іншої антиукраїнської сволоти. Я взагалі ніколи не дивлюся російського телебачення, а тепер навіть з цікавості не буду. Не зважаючи на заклики ОБСЄ, треба цю заразу викинути з нашого ефіру, бо це є наруга над нами, а ми не мазохісти, щоб дозволяти гидити собі в душі.

  5. У нас на территории чужие войска стоят, а мы не можем запретить телевидение этого государства, которое оккупировало у нас часть территории? А Дуня как и её организация даже в Крым боятся ездить и ничего не решают – хотят “демократию” сохранить, чтобы Россию не обидеть! Не можете решить – не лезьте!!!

  6. Давно уже пора закрыть пукино-фашистскую пропаганду ненависти к “братскому” народу Украины

    1. Держава була в небезпеці коли до влади приходили славнозвісна трійця. А тепер й нема вже держави, є україніці. Тепер треба створювати нову державу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.