Авторські статті

Невтішні дані МВФ про ВВП Росії

Підсумки року, що минає від МВФ ! Дуже цікава таблиця мені попалася сьогодні на очі і вирішив поділитися цією інформацією. Так, в ній наведено порівняльну діаграма оцінки ВВП країн, провідними аналітиками МВФ в співвідношенні з курсом рубля. І ось, що примітно, велика і могутня економіка, яка від західних санкцій стає тільки сильніше, якимось незбагненним чином поступається куди менш великим і могутнім .

Так, наприклад, ВВП Австралії за 2014 перевищив ВВП Росії на душу населення в 7,5 разів. Так-так, тієї самої Австралії, яку більше 50% росіян плутають з Австрією, хоча і не знають де знаходиться сама Австрія. А ВВП Канади за 2014 перевищив ВВП Росії на душу населення в 6 разів. Так-так, тієї самої Канади про промисловий потенціал я мало, що можу сказати, за винятком одного – клиновий сироп.

В принципі, графік вельми пізнавальний, особливо для ура-патріотів, свято віруючих в світле майбутнє і непереможність держави, що йде своїм, особливим шляхом … Хех, навіть батьківщина текіли обставила високодуховну повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.