Невтішні дані МВФ про ВВП Росії

Підсумки року, що минає від МВФ ! Дуже цікава таблиця мені попалася сьогодні на очі і вирішив поділитися цією інформацією. Так, в ній наведено порівняльну діаграма оцінки ВВП країн, провідними аналітиками МВФ в співвідношенні з курсом рубля. І ось, що примітно, велика і могутня економіка, яка від західних санкцій стає тільки сильніше, якимось незбагненним чином поступається куди менш великим і могутнім .

Так, наприклад, ВВП Австралії за 2014 перевищив ВВП Росії на душу населення в 7,5 разів. Так-так, тієї самої Австралії, яку більше 50% росіян плутають з Австрією, хоча і не знають де знаходиться сама Австрія. А ВВП Канади за 2014 перевищив ВВП Росії на душу населення в 6 разів. Так-так, тієї самої Канади про промисловий потенціал я мало, що можу сказати, за винятком одного – клиновий сироп.

В принципі, графік вельми пізнавальний, особливо для ура-патріотів, свято віруючих в світле майбутнє і непереможність держави, що йде своїм, особливим шляхом … Хех, навіть батьківщина текіли обставила високодуховну повідомляє zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh