Фотогалерея

Невже це не фото?! Гіперреалістичні портрети грузинського художника Іраклія Надара

Завдяки цифровому мистецтву багато художників, які не мають можливості творити через дорожнечу матеріалів, тепер можуть показати всьому світу свою майстерність. Все що їм для цього потрібно — хороший графічний редактор.

Іраклій Надар, 28 років, живе в Тбілісі, Грузія. Він створює неймовірно Гіперреалістичні  цифрові портрети. Деколі просто неможливо повірити, що ви дивитеся на намальовану картину, а не на фотографію.

«Існує багато технік для створення портрета, всі вони відрізняються один від одного. Ви, напевно, хочете знаті, яка з них найкраща. Що ж, мені не хочеться засмучувати вас, альо не існує якоїсь «ідеальної техніки». Багато люди часто кажуть мені, що ніколи не змогли б намалювати такі портрети, як у мене. Але моя мета — створити приголомшливий портрет і кожен раз вдосконалювати свої навички. Якщо ви хочете добре малювати, вам теж потрібно намагатися досягти цієї мети», — говорити сам Надар.

1. Завдяки цифрового мистецтва багато художників, які не мають можливості творити через дорожнечу матеріалів, тепер можуть показати всьому світу свою майстерність

2. Все що їм для цього потрібно — хороший графічний редактор

3. Іраклій Надар, 28 років, живе в Тбілісі, Грузія

4. Він створює неймовірно гиперреалистичные цифрові портрети. Деколі просто неможливо повірити, що ви дивитеся на намальовану картину, а не на фотографію

5. «Існує багато технік для створення портрета, всі вони відрізняються один від одного. Ви, напевно, хочете знаті, яка з них найкраща. Що ж, мені не хочеться засмучувати вас, альо не існує якоїсь «ідеальної техніки». Багато люди часто кажуть мені, що ніколи не змогли б намалювати такі портрети, як у мене. Але моя мета — створити приголомшливий портрет і кожен раз вдосконалювати свої навички. Якщо ви хочете добре малювати, вам теж потрібно намагатися досягти цієї мети»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України