Техно

Пульсуюче НЛО в небі США – це російський дрон-розвідник. Відео

Справжню паніку серед конспірологів США наробила недавня новина від тайванського уфолога Скотта Уорінга. «Пульсуюча куля» в небі Північної Кароліни була безпомилково визначена як новітній безпілотник російських ВКС.

Уорінг, один з найвідоміших уфологів світу, виклав відеозапис від американського спостерігача за птаха. Людина, відомий на YouTube як SpaceBret, випадково зняв на свій високоточний об’єктив дивний об’єкт, «мерехтливий» в небі над Кароліною.

Ретельно вивчивши відеоматеріал, Скотт Уорінг підвів ризику: дивний «сигароподібних» супроводжуючий літак є не що інше, як інопланетний корабель. В силу нестійкої форми пульсуючого об’єкта уфолог розходиться в його описі, називаючи «таблетковим», «кулею». На користь останньої версії говорити помічений фахівцем наконечник у передній частині корабля, що нагадує кулю.

«Я страшенно серйозно ставлюся до цих доказів. НЛО часто підлітають до літаючим об’єктам людей, щоб відсканувати новітні людські технології», – коментує Уорінг побачене на відео після ретельного аналізу даних, зібраних ним за багаторічну практику.

Але є й інша сторона медалі. Рассел Мендес, популярний у своїх колах конспіролог з Арізони, виступивши зі своєю версією подій. За його твердженням, наробити шуму на місцевому форумах, дивний об’єкт є нічим іншим, як російським безпілотником-розвідником.

Влада США, як вважає фахівець, ретельно приховують правду про походження цього та інших нерозпізнаних об’єктів над США.

«Їм простіше звалити все на НЛО або погодні явища, щоб не нагнітати», – нарікає Мендес, – «офіційне визнання таких технологій за Росією призведе до міжнародного краху США як політичного гравця. Їм доведеться визнати, що вони не здатні захистити свій народ»

Як говорити Мендес, дрон ВКС РФ використовує новітню стелс-технологію», яка не дозволяє запеленгувати його засобами ПРО США, а його «пульсація» – це збій апаратури або навмисний «вихід з тіні», щоб оцінити реакцію американських військових.

«Він як би дражнить наші системи стеження, як російські літаки часто роблять в міжнародних водах з кораблями флоту США та інших держав», – упевнений конспіролог.

Треба сказати, що на тлі заяв російських ВКЗ про наявність в країні ракет, яких не здатна зупинити жодна ПРО світу, для американських дослідників ситуація виглядає тривожно. Тим не менше, ряд дослідників вельми скептичний до теорії про російський безпілотник, схиляючись до більш «життєвим» версіями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України