Невідомий вид рептилії виявили в шлунку змії

Коралового аспіда розкрили через 40 років після того, як він потрапив до вчених. Знайдена в його шлунку змія до сьогоднішнього дня не відома науці.

Спочатку, в 1976 році, аспіда виявивkb в Мексиці місцевий фермер. Він передав змію вченим. На той час дослідники не були надто зацікавлені в даному екземплярі, тому, виявивши в ньому після розтину чужорідний предмет, не надали цьому значення і забальзамували його. Тільки через сорок років вчені вирішили повернутися до знахідки і, провівши дослідження, з’ясували, що цей чужорідний предмет – раніше не відомий вид рептилії.

Це був дорослий самець, довжиною майже 30 см. По деяким особливостям його черепа, луски і зубів вчені нікого висновок, що це риючий вид змії. Такі особини більшу частину життя проводять під землею і харчуються слимаками, дощовими черв’яками і багатоніжками. Новий примірник вчені назвали Cenaspis aenigma – загадкова змія. В даний час вони планують вистежити цей вид у природному середовищі, щоб поспостерігати за його поведінкою.

Коралові аспіди – отруйний вид змій, що харчуються дрібними ящірками, невеликими земноводними і різними видами комах. Їх досить важко виявити, бо більшу частину життя вони проводять під землею або в опалому листі у вологих тропічних лісах.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh