Авторські статтіТехно

Невідомий вид рептилії виявили в шлунку змії

Коралового аспіда розкрили через 40 років після того, як він потрапив до вчених. Знайдена в його шлунку змія до сьогоднішнього дня не відома науці.

Спочатку, в 1976 році, аспіда виявивkb в Мексиці місцевий фермер. Він передав змію вченим. На той час дослідники не були надто зацікавлені в даному екземплярі, тому, виявивши в ньому після розтину чужорідний предмет, не надали цьому значення і забальзамували його. Тільки через сорок років вчені вирішили повернутися до знахідки і, провівши дослідження, з’ясували, що цей чужорідний предмет – раніше не відомий вид рептилії.

Це був дорослий самець, довжиною майже 30 см. По деяким особливостям його черепа, луски і зубів вчені нікого висновок, що це риючий вид змії. Такі особини більшу частину життя проводять під землею і харчуються слимаками, дощовими черв’яками і багатоніжками. Новий примірник вчені назвали Cenaspis aenigma – загадкова змія. В даний час вони планують вистежити цей вид у природному середовищі, щоб поспостерігати за його поведінкою.

Коралові аспіди – отруйний вид змій, що харчуються дрібними ящірками, невеликими земноводними і різними видами комах. Їх досить важко виявити, бо більшу частину життя вони проводять під землею або в опалому листі у вологих тропічних лісах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України