«Невідомі патріоти» знищили 15 бойовиків у Донецьку та Луганську

Ефективні дії партизанських загонів у Донецьку та Луганську змушують російських терористів панікувати. За останні чотири-п’ять діб, силами внутрішнього збройного спротиву, у цих містах знищено до 15 бойовиків, більшість з яких наманці, громадяни РФ. Добуто трофейну зброю.
“Невідомі патріоти” знищують бойовиків у різних місцях населених пунктів. Зокрема, під час вчинення мародерств, спроб згвалтувань і пограбувань мирних громадян, або відловлюють поодинці-удвох, працюють снайпери. Бандити реально занервували і тепер змушені пересуватися по місту групами, бояться партизанських засідок. Кілька днів тому, ватажки терористів оголосили винагороду у 15.000 євро за голову кожного партизана,а вчора-сьогодні сума зросла до 20 000! Крім того, рашисти активно намагаються примусово, під дулом автоматів, залучати чоловіче населення вступати до лав терористів.

На сьогоднішній день, серед бійців загонів внутрішнього спротиву Луганська і Донецька втрат нема. Наступ сил АТО успішно триває, звільнються місто за містом, а партизани допомагають знищувати ворога в тилу. Крок за кроком, разом до перемоги. Слава Україні!

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh