Війна РФ проти України

Доповнення до спаленого ВДК “Минск”: ЗСУ знищили другий за вересень російський “Тунець”. Відео

На початку вересня один з російських катерів КС-701 “Тунець” було уражено з безпілотника Bayraktar TB2

Відео: Defence Express

Військово-Морські Сили ЗСУ у своїх соцмережах оприлюднили ще одну приємну новину про російський флот — як відзначають у пресслужбі ВМС, українські військові знищили сьогодні ще й ворожий катер.

Невелике доповнення до спаленого ВДК "Минск": ЗСУ знищили другий за вересень російський "Тунець"

Йдеться про катер типу КС-701 “Тунець”, який Сили оборони Півдня знищили у північно-західній частині Чорного моря. Фото чи відео ураженого катера, а також інші подробиці щодо того, якою саме зброєю його знищили, наразі не повідомляються.

Це вже вдруге протягом вересня, коли рашисти втратили такий катер — у попередньому епізоді відзначився турецький розвідувально-ударний безпілотник Bayraktar TB2, тоді також було знищено й шість окупантів.

Знищення російського катера безперечно стане приємним доповненням до головної події сьогоднішнього дня, коли Повітряні Сили ЗСУ вночі у Севастополі ракетами уразили ВДК та підводний човен РФ.

Невелике доповнення до спаленого ВДК "Минск": ЗСУ знищили другий за вересень російський "Тунець"

ВДК “Минск” після ураження, фото — Telegram-канал “Крымский ветер”

Згодом у мережі з’явилося яскраве фото, на якому можна роздивитися, що залишилося від ВДК “Минск” ймовірно після удару ракетами Storm Shadow/SCALP і чи реально взагалі його відновити (спойлер — ні).

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України