Авторські статтіПодорожі

Найкрасивіші потяги світу у фотографіях

Пересування на потязі набагато повільніше, ніж на літаку. Але, коли ти їдеш по мальовничій місцевості і в розкішному потязі, про поспіх можна забути.

«Льодовиковий експрес»

Де: Санкт-Моріц – Церматт

Маршрут цього потягу проходить на висоті 2033 метра в швейцарських Альпах. По дорозі мандрівники будуть спостерігати красиві зимові пейзажі. Шлях проходить через 91 тунель і 291 міст. До того ж, потяг «Льодовикового експресу» комфортабельний і з панорамними вікнами, спеціально, щоб побачити всі красоти і насолодитися видами сповна.

Час у дорозі становить приблизно 8 годин. Однак якщо вам захочеться зійти раніше, така можливість буде під час однієї з зупинок.

Denali Star

Де: Анкоридж – Фербанкс (Аляска)

Майже за 12 годин потяг з панорамними вікнами проїжджає всього 576 км, зате яких! Найбільший інтерес на шляху представляє парк «Деналі» з горою Мак-Кінлі, висота якої становить 6193 метра. Залізниця проходить прямо через парк, це унікальний момент, зазвичай на територіях, що охороняються цього не допускають, але скрізь є винятки. І по можливості обов’язково цим скористайтеся, види Аляски неймовірно гарні.

Pride of Africa

Де: Кейптаун – Дар-ес-Салам

За останні кілька років інтерес до Африки помітно зріс. Незважаючи на те, що країни Африки бідні, відпочинок там по-справжньому розкішний. Багато їздять на індивідуальні сафарі, зупиняються в розкішних готелях, які знаходяться в оточенні справжньої дикої природи. Але є і ще один варіант подорожі – поїздка на поїзді.

15 днів, майже шість тисяч кілометрів – і весь шлях в одному з найрозкішніших поїздів у світі – «Гордість Африки». Він складається з кількох старовинних відреставрованих вагонів, які провезуть вас по всьому півдні Африки і доставляти навіть до знаменитого водоспаду Вікторія.

Про комфорт не переживайте, кожне купе оснащено кондиціонером, сейфом, телефоном, кавоваркою, душем, а в самих дорогих номерах є і своя ванна.

Majestic Imperator Train de Luxe

Де: Відень – Опатія (Хорватія)

Поїзд називається так само як і той, на якому подорожувала австрійська імператриця Сісі. Від справжнього поїзда зберігся єдиний вагон, і він зберігається в празькому технічному музеї. Саме за його образом і подобою створювався сучасний варіант Majestic Imperator Train de Luxe, в якому тепер може подорожувати будь-який бажаючий. Королівські інтер’єри, відповідний сервіс та чудові мальовничі краєвиди з вікна однозначно залишать незабутнє враження.

До речі, важливо ще й те, що в поїзді всього сім вагонів, і в кожному – свій ресторан.

Napa Valley Wine Train

Де: виноградники долини Напа

Як вам варіант поїздки в «винному поїзді»? Це вже точно не можна віднести до розряду стандартних подорожей. Проїхатися на машині по полях і селах, заглянути на виноградники, побувати не дегустації… А що якщо зробити все ті ж саме, але їздити на поїзді? До речі, поїздка на Napa Valley Wine Train передбачає відвідування виноробної садиби Гргіч Хіллс, вино засновника цієї виноробні в 1976 році на виставці в Парижі перевершило бургундські вина, а це, скажемо прямо, нечувана подія в той час!

Сама поїздка і дегустація займуть три години, так що можна сміливо включати подорож в свій розклад і навіть не виділяти на нього цілий день

«Дунай експрес»

Де: Будапеш-Прага

Потяг класу «люкс» може відвезти вас по класичному маршруту «Дунай експресу» — Будапешт-Прага. Але з недавніх пір можна вибрати поїздки на південь Європи через Угорщину, Словаччину, Румунію, Польщу, Чехію, Німеччину, Туреччину, Сербію, Болгарію.

Незважаючи на те, що ви будете перебувати в розкішному поїзді, дрес-коду тут немає. Але навряд чи вам захочеться вийти до вечері в шортах або літньому міні-платті, так що не забудьте скласти у валізу кілька варіантів вечірніх нарядів, вони вам точно знадобляться.

На знаменитому «Східному експресі» ми навмисно не стали зупинятися, тому що про нього якщо не знають, то хоча б чули всі. Взагалі, звичайно, вибирати можна нескінченно. Так що просто зупиняйте свій вибір на якійсь обраній країні і напевно там буде варіант подорожі на екскурсійному поїзді. Розмірене подорож під стукіт коліс в комфортабельних номерах стані не тільки розслабляє, але і пізнавальним подорожжю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України