Незважаючи на коронавірус, Австрія продовжує депортації

Незважаючи на нинішню коронавірусну кризу, європейське агентство з охорони кордонів Frontex продовжує депортацію в треті країни

На цьому тижні сім чоловік з Пакистану вилетіли з аеропорту Відень-Швехат на батьківщину. Двоє з них вже були засуджені за різні злочини в Австрії.

Серйозне шахрайство, серйозні тілесні ушкодження, матеріальні збитки і підробка документів – обидва пакистанця були винні багато в чому під час перебування в Австрії. На цьому тижні вони і ще п’ять співгромадян жителів були доставлені на батьківщину, всього на борту знаходилися 33 людини в рамках операції «Фронтекс». На цей раз чартерний рейс організувала Федеративна Республіка Німеччина.

«Були повернуті тільки ті люди, чия процедура надання притулку була завершена з негативним результатом і які тому були змушені покинути Австрію», – підтверджує Міністерство внутрішніх справ.

Таким чином, незважаючи на пандемію, рейси по депортації були припинені, оскільки були зняті обмеження. Однак вони проходять при дотриманні особливих заходів захисту. Пасажири поточного рейсу вже передані владі Пакистану. Всього це була вже четверта акція з початку кризи. У червні місцева влада організувала чартерний рейс, з якого були вивезені 16 грузин.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: BMI / Egon Weissheimer

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh