Цю гімнастику практикували ченці в одному з тибетських монастирів. Вона займає всього п’ять хвилин в день. Тибетська гормональна гімнастика дозволяє підтримувати всі ендокринні залози, які виробляють гормони, у молодому стані, віком приблизно 25 – 30 років.
Ця гімнастика дуже легка. Робимо її прямо в ліжку. Бажано прокинутися до шести ранку.
Вправи 1. Розтираємо руки
Лежачі на ліжку розтерти руки протягом декількох секунд, поки вони не стануть гарячими. Заодно продиагностируете своє біополе на даний момент. Якщо долоні сухі й гарячі, то з енергетикою все добре в організмі. Якщо долоні теплі, то біополе знижено. Якщо долоні не зігріваються і стають вологими, то це говорити про серйозні збої в організмі. У будь-якому випадку робіть цю гімнастику, так як вона дозволить вам позбавитися від всіх збоїв і захворювань.
Вправи 2. Пальмінг
Гарячі долоні кладемо на очні яблука. Починаємо тиснути на очі в наступному темпі: одна секунда – один рух. Таким чином зробіть 30 рухів за 30 секунд. Потім залиште долоні на очах і тримайте ще не менше тридцяти секунд, а якщо у вас поганий зір, то краще близько двох хвилин. В цей час йде живлення очного яблука і всіх рецепторів навколо. Поступово покращиться зір. Буде відновлюватися крім зору і натуральний колір волосся.
Вправи 3. Прокачуємо вуха
Ця вправа показано на малюнку вгорі. Натискаємо руками на вуха, при цьому пальці ззаду на потилиці, притискаємо долоні до вух і робимо 30 рухів у темпі 1 рух в секунду. Протягом деякого часу можуть почати проявлятися симптоми хронічних захворювань, які у вас є, особливо якщо вони пов’язані з вухами. Не припиняйте вправи, просто робіть їх «м’якше», якщо є больові відчуття. Через деякий час проходити хронічне запалення вуха. Також покращиться слух. Практично протягом шести місяців можуть пройти всі хронічні захворювання. Для лікування від серйозних захворювань може знадобитися більш тривалий час: рік або два.
Вправи 4. Підтяжка обличчя
Наступна вправа: великий палець кладемо за вухо, стискаємо руки в кулачки і починаємо підтяжку обличчя від підборіддя до вух, сильно натискаючи на обличчя. Робимо також 30 разів. Після цієї вправи ви можете відчути прилив крові до обличчя і навіть трошки спітніти. Підтягується овал обличчя, поліпшується лімфатичний відтік.
Вправи 5. Масаж чола
Далі кладемо праву долоню на лоб, ліву зверху і починаємо потираючи руху від скроні до скроні. Можна не торкатися руками чола, робити на відстані кількох сантиметрів від чола. Але якщо ви хочете розгладити зморшки на лобі, то треба торкатися шкіри. Робимо також за 30 секунд 30 рухів. Ці вправи оздоровлюють всі носові пазухи, а також активізують роботу гіпофіза.
Вправи 6. Масаж тімені
Ця вправа впливає на скроні. Ми літаємо руками над головою. Під шию кладемо валик або звертаємо подушку, руки сплітаємо в кільце. Права рука знизу, ліва рука лягає зверху. Починаємо робити рух у кількох сантиметрів від голови від чола до потилиці. Робимо 30 разів. Потім «зависаємо» над тімечком і робимо руху від одного вуха до іншого. Також 30 разів. Ці вправи дуже добре для тих, у кого високий або низький тиск. Тиск буде приходити в норму. При цьому вправі поліпшується рухливість плечових суглобів, а також підкачуються м’язи рук. Проходять болі в плечах, і якщо ви раніше не могли піднімати руки вгору, то через деякий час ви зможете легко це зробити.
Вправи 7. Масаж щитовидної залози
Наступні вправи: кладемо праву руку на щитовидку, ліву руку кладемо зверху. Починаємо робити рух лівою рукою від щитовидної залози до пупка на відстані кількох сантиметрів від тулуба. Так робимо 30 рухів. В кінці кладемо ліву руку на праву і затримуємося в цьому стані на кілька секунд.
Вправи 8. Масаж живота
Потім повільно сповзаємо руками на живіт, наступне вправи: робимо кругові рухи руками по животі. Руки складені також: права внизу, ліва зверху. Робимо 30 разів. При цьому проходять хронічні запори, нормалізується діяльність кишечника.
Вправи 9. Струшування
Наступну вправу краще робити на підлозі, якщо у вас не досить жорстка ліжко. Руки і ноги піднімаємо вгору, долоні та ступні спрямовані паралельно підлозі. Спочатку обертаємо руки в зап’ястках, а ноги в гомілковостопних суглобах, потім робимо струшування. При цьому у нас поліпшується кровообіг в капілярах. Також очіщаються дрібні енергетичні канали. Рахуємо до 30 (якщо є можливість, то робимо довше).
Вправи 10. Розтирання стоп
Наступне вправи: сідаємо і починаємо робити масаж стоп. Можна робити їх одночасно, можна по черзі спочатку одну стопу, потім іншу. Якщо стопи сухі, то змастіть їх якимось маслом, наприклад, оливковою. При виявленні на стопах больових точок, приділіть їм підвищену увагу. Особливо зосередьтесь на центрі стопи. В кінці розітріть ноги знизу доверху. Робимо 30 секунд або довше.
Ось і весь комплекс!
Отже, ще раз: тибетська гормональна гімнастика дозволяє гармонізувати роботу всіх залоз внутрішньої секреції. А гормони у нас керують діяльністю всього організму. Це як хороший диригент в оркестрі!
Ви зможете відновити своє здоров’я з допомогою цієї гімнастики за період від півроку до кількох років, залежно від тяжкості наявних у вас захворювань, за умови, що ви будете робити цю зарядку постійно. При цьому ви постійно будете відчувати себе енергійно, і додасте собі як мінімум 25 років життя.
Через деякий час ви будете просто не в змозі обійтися без цієї простої гімнастики. Робити зарядку краще всього до шести ранку, але якщо у вас не виходить, то робіть її протягом дня