Необхідно карати всіх депутатів, які саботують роботу парламенту

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від парламенту рішучих, швидких і конкретних дій. Ми як найвищий законодавчий орган держави повинні пройнятися тою відповідальністю, яка на нас лежить. Фракція націоналістів пропонує не виходити із сесійної зали, доки сьогодні не буде розглянуто і проголосовано всіх питань порядку денного. На цьому 13 березня 2014 року, виступаючи з трибуни парламенту, наголосив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Це дуже позитивно, що протягом останніх тижнів парламент працював у правильному режимі. Це підтверджувало голосування конституційною більшістю за важливі законодавчі ініціятиви. Однак сьогодні мене і фракцію ВО “Свобода”, як і все українське патріотичне суспільство, турбують ті вкрай негативні тенденції, які зараз почали повзти в середовищі українського парламенту. Я апелюю до тих фракцій, які мають намір саботувати роботу Верховної Ради і не голосувати за необхідні рішення, вигадуючи різноманітні причини такої своєї позиції. Кожен має перш за все пам’ятати про відповідальність – перед завтрашнім днем, перед нашими дітьми, перед усім українським народом.

Маємо ухвалювати ті надважливі рішення, які запропоновані в порядку денну. Ми пропонуємо не виходити із залу, доки не буде розглянуто всіх цих питань. Весь порядок денний сьогодні має бути проголосовано. Навіть якщо є деякі суперечності чи окремі думки щодо законів, скажімо, про Національну гвардію, про очищення влади, про повернення довіри громади до суддів, то ми можемо знайти консенсус у цьому залі. Можемо сісти, обговорити і дійти до спільного знаменника. А тих, хто саботує роботу, потрібно карати.

Маю пропозицію до голови парламенту: знімати зарплати із усіх депутатів, яких зараз немає в залі, які без причин прогулюють засідання Ради. Треба, аби весь народ знав прізвища тих депутатів, які саботують роботу парламенту та не голосують за вкрай важливі питання”, – наголосив очільник українських націоналістів.

Окрім того, Олег Тягнибок заявив, що парламенту необхідно проголосувати звернення до ООН, звернення до европейських структур про готовність підписання політичної частини Угоди про асоціяцію України з ЕС, а також дійти до спільної редакції законів про Нацгвардію, про повернення довіри до суддів. Відповідальність за це, як наголосив націоналіст, лежить на кожному з парламентарів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh