Авторські статті

Необхідно карати всіх депутатів, які саботують роботу парламенту

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від парламенту рішучих, швидких і конкретних дій. Ми як найвищий законодавчий орган держави повинні пройнятися тою відповідальністю, яка на нас лежить. Фракція націоналістів пропонує не виходити із сесійної зали, доки сьогодні не буде розглянуто і проголосовано всіх питань порядку денного. На цьому 13 березня 2014 року, виступаючи з трибуни парламенту, наголосив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Це дуже позитивно, що протягом останніх тижнів парламент працював у правильному режимі. Це підтверджувало голосування конституційною більшістю за важливі законодавчі ініціятиви. Однак сьогодні мене і фракцію ВО “Свобода”, як і все українське патріотичне суспільство, турбують ті вкрай негативні тенденції, які зараз почали повзти в середовищі українського парламенту. Я апелюю до тих фракцій, які мають намір саботувати роботу Верховної Ради і не голосувати за необхідні рішення, вигадуючи різноманітні причини такої своєї позиції. Кожен має перш за все пам’ятати про відповідальність – перед завтрашнім днем, перед нашими дітьми, перед усім українським народом.

Маємо ухвалювати ті надважливі рішення, які запропоновані в порядку денну. Ми пропонуємо не виходити із залу, доки не буде розглянуто всіх цих питань. Весь порядок денний сьогодні має бути проголосовано. Навіть якщо є деякі суперечності чи окремі думки щодо законів, скажімо, про Національну гвардію, про очищення влади, про повернення довіри громади до суддів, то ми можемо знайти консенсус у цьому залі. Можемо сісти, обговорити і дійти до спільного знаменника. А тих, хто саботує роботу, потрібно карати.

Маю пропозицію до голови парламенту: знімати зарплати із усіх депутатів, яких зараз немає в залі, які без причин прогулюють засідання Ради. Треба, аби весь народ знав прізвища тих депутатів, які саботують роботу парламенту та не голосують за вкрай важливі питання”, – наголосив очільник українських націоналістів.

Окрім того, Олег Тягнибок заявив, що парламенту необхідно проголосувати звернення до ООН, звернення до европейських структур про готовність підписання політичної частини Угоди про асоціяцію України з ЕС, а також дійти до спільної редакції законів про Нацгвардію, про повернення довіри до суддів. Відповідальність за це, як наголосив націоналіст, лежить на кожному з парламентарів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.