«Ненависть хоче, щоб ми теж ненавиділи, але Рік Божого милосердя закликає нас до молитви», – Глава УГКЦ у листі-співчуття

Після скоєного жахливого терористичного акту в Ніцці я хотів би висловити від імені Української Греко-Католицької Церкви нашу духовну солідарність і наші глибокі та щирі співчуття сім’ям загиблих. Наше переживання терору не є теоретичним. Наше минуле і наше сьогодення дають нам зараз, перед лицем сліпого насильства, можливість відчути ваш біль.

Такі слова написав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у листі до владики Джорджа Понтьє, Президента Єпископської Конференції Франції, в якому висловив своє співчуття з приводу теракту в Ніцці.

«Перед лицем трагедії, що кидає великий виклик європейській ідентичності, ми висловлюємо нашу близькість і підтримку вам, представникам влади, католикам і всім людям доброї волі у Франції», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав запевнив про молитву за всіх постраждалих: «У молитві ми пом’янемо жертв нападу і обіймемо їхніх рідних. Терористи хочуть залякати нас. Вони намагаються викликати в нас паніку та агресію. Ненависть хоче, щоб ми теж ненавиділи, але Рік Божого милосердя закликає нас до молитви за їх прощення».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh