Новини з Австрії

В Австрії 31-річна жінка обманювала податкову та центр зайнятості та була заарештована

Жінка-кондитерка нелегально заробила близько 72 000 євро на 806 тортах.

За інформацією з акаунта в соцмережі фінансова поліція виявила нелегальну інтернет-кондитерську. Операторка продавала їй випічку, а також отримувала допомогу з безробіття та екстрену допомогу.

31-річна жінка з Верхньої Австрії була викрита за свою нелегальну кондитерську завдяки рекламі в соціальній мережі. Жінка продала щонайменше 806 тортів і заробила близько 72 000 євро. Також з початку 2022 року вона на постійній основі отримує допомогу з безробіття та екстрену допомогу. За даними Служби зайнятості Верхньої Австрії (AMS), вона незаконно отримала близько 16 882 євро, повідомило міністерство фінансів у пресрелізі в неділю.

31-річна жінка тепер повинна відшкодувати підтримку AMS за ці роки, а фінансова поліція подала заяву про шахрайство до прокуратури та податкової інспекції за ухилення від сплати податків.

Фінансовій поліції стало відомо про рекламу, в якій згадувався акаунт жінки в соціальній мережі. Там вона розмістила 806 фотографій для просування своїх тортів. Платформа також пропонувала можливість розміщувати замовлення через пряме повідомлення. Нелегальна кондитерка отримувала по 90 євро за торт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України