Новини з Австрії

Австрія більше не входити у п’ятірку бажаних країн для еміграції

У звіті про міграції 2018 року, опублікованому Федеральним бюро кримінальних розслідувань (BK) у п’ятницю, повідомляється про випадки нелегальної імміграції в Австрію. У минулому році в країну нелегально в’їхав їхали 21 236 осіб, що на 23,5 відсотка менше порівняно з 2017 роком.

Боротьба з нелегальною міграцією залишається складним завданням, підкреслили експерти з БК. «Останнім часом в Європі було виявлено більше випадків, ніж у 2018 році», — сказав Джеральд Татцгерн, голова Центрального управління по боротьбі з катуваннями та торгівлею людьми в БК.

За словами Тацгерна, спад таких випадків в Австрії в 2018 році пояснюється тім, що перевізники використовували туристичні маршрути і уникали Австрії. «Крім того, опитування торговців людьми показали, що Австрія більше не входити у пятірку країн призначення». Ще однією причиною стало затухання війни в Сирії і прихильність Туреччини до узгодженого міграційній договором ЄС.

Як і раніше, в основному фіксувалися незаконні перетину на кордонах з Італією, Угорщиною і Німеччиною. Більшість нелегалів, які прибули в 2018 році , прибули з Афганістану, Ірану, Сирії, Іраку та Нігерії.

Нелегальная миграция — Австрия больше не входит в пятерку желаемых стран назначенияМаршрути нелегальної міграції в Європу

Тім не менш, в знижуються показники за 2018 рік не варто приховувати той факт, що в Афганістані існує значний потенціал для міграції», йдеться в доповіді. «Поки США зі своїми союзниками ведуть бойові дії в Афганістані, навряд чи щось зміниться в цій ситуації».

З-за обмежувальної політики в Італії потік міграції з Лівії до Європи різко скорочується. Однак, враховуючи міграційну політику Іспанії, в 2018 році був значний приплив мігрантів з Африки, особливо з Північної Африки, через Західне Середземномор’я в Европу.

Бернар Константинов
За матеріалами:https://www.krone.at/1982564
Фото: Klemens Groh (Symbolbild))

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.