Австрія більше не входити у п’ятірку бажаних країн для еміграції

У звіті про міграції 2018 року, опублікованому Федеральним бюро кримінальних розслідувань (BK) у п’ятницю, повідомляється про випадки нелегальної імміграції в Австрію. У минулому році в країну нелегально в’їхав їхали 21 236 осіб, що на 23,5 відсотка менше порівняно з 2017 роком.

Боротьба з нелегальною міграцією залишається складним завданням, підкреслили експерти з БК. «Останнім часом в Європі було виявлено більше випадків, ніж у 2018 році», — сказав Джеральд Татцгерн, голова Центрального управління по боротьбі з катуваннями та торгівлею людьми в БК.

За словами Тацгерна, спад таких випадків в Австрії в 2018 році пояснюється тім, що перевізники використовували туристичні маршрути і уникали Австрії. «Крім того, опитування торговців людьми показали, що Австрія більше не входити у пятірку країн призначення». Ще однією причиною стало затухання війни в Сирії і прихильність Туреччини до узгодженого міграційній договором ЄС.

Як і раніше, в основному фіксувалися незаконні перетину на кордонах з Італією, Угорщиною і Німеччиною. Більшість нелегалів, які прибули в 2018 році , прибули з Афганістану, Ірану, Сирії, Іраку та Нігерії.

Маршрути нелегальної міграції в Європу

Тім не менш, в знижуються показники за 2018 рік не варто приховувати той факт, що в Афганістані існує значний потенціал для міграції», йдеться в доповіді. «Поки США зі своїми союзниками ведуть бойові дії в Афганістані, навряд чи щось зміниться в цій ситуації».

З-за обмежувальної політики в Італії потік міграції з Лівії до Європи різко скорочується. Однак, враховуючи міграційну політику Іспанії, в 2018 році був значний приплив мігрантів з Африки, особливо з Північної Африки, через Західне Середземномор’я в Европу.

Бернар Константинов
За матеріалами:https://www.krone.at/1982564
Фото: Klemens Groh (Symbolbild))

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh