Новини з Австрії

Нехаммер стає новим федеральним канцлером Австрії після відставки ключових політиків зі своїх постів

Протягом кількох годин чотири провідні політики ÖVP залишили свої посади: у четвер глава ÖVP та екс-канцлер Себастьян Курц, потім чинний канцлер Олександр Шалленберг і, нарешті, міністр фінансів Гернот Блюмель та міністр освіти Хайнц Фасманн у п’ятницю.

У ÖVP консультації тривали майже три години, і тепер стало зрозуміло, що буде далі. Новий канцлер Карл Нехаммер керуватиме країною. Вчора федеральним виконавчим органом партії ÖVP Карл Нехаммер був одноголосно призначений новим лідером партії та федеральним канцлером.

Крім того, Нехаммер назвав свою команду: Магнус Бруннер буде міністром фінансів, Герхард Карнер – міністром внутрішніх справ, Мартін Полашек – міністром освіти, Клаудія Плакольм – державним секретарем у Федеральній канцелярії, а Олександр Шалленберг знову стане міністром закордонних справ. Координаційні переговори з віце-канцлером Вернером Коглером вже ведуться, а федеральний президент Олександр Ван дер Беллен буде проінформований про зміни найближчим часом у ході особистої зустрічі.

“Я можу повідомити вам, що сьогодні (3 грудня) правління Нової народної партії одноголосно обрало мене головою партії і це велика честь для мене”, – почав свою промову Нехаммер. Він продовжить проводити політику “з урахуванням цінностей нашої партії”, – продовжив новий канцлер. За його словами, центральними стовпами ÖVP є “відповідальність, солідарність та свобода”.

З Себастьяном Курцем Народна партія знову перетворилася на партію, “яка активно розвивалася обличчям до людей”, – сказав Нехаммер про свого попередника. Він дуже поважає роботу та рішення Курця. За словами Нехаммера, при ньому проводилася політика заради простих громадян, полегшуючи тягар працівників, що низько оплачуються, впроваджуючи екологічну соціальну податкову реформу.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: GEORG HOCHMUTH/APA/picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.