Економіка

НЕК “Укренерго” повідомляє про неправдиві повідомлення щодо вимкнення світла у конкретний час

Проте у Львівській ОДА про таку потребу просять на офіційному сайті.

У соцмережах поширюють інформацію, що начебто через підключення енергомережі до європейської системи потрібно вимкнути світло і прилади, але НЕК “Укренерго” повідомляє – це неправдива інформація.

Це зазначено на їхній сторінці в соціальній мережі.

«В соцмережах та деяких ЗМІ поширюються фейки про те, що у 23.30 треба вимкнути всі прилади та до нуля знизити споживання в оселях. Начебто через підключення нашої енергомережі до європейської системи. Саме так працює ворог! Такі заклики спрямовані виключно на те, щоб завдати удару по українській енергосистемі», – зазначили там.

Укренерго офіційно спростовує цю інформацію та заявляє, що енергосистема працює в нормальному режимі і буде працювати. «Нічого вимикати не потрібно і ніхто нікуди не підключається вночі! Споживайте відповідально та не ведіться на провокації ворога», – повідомили там.

Проте потрібно зазначити, що на сайті Львівської ОДА така інформація шириться на офіційному рівні.

«Переконливо просимо сьогодні після 23:00 год не користуватися освітленням у ваших помешканнях. Без нагальної потреби на вулицю не виходити. Слідкуйте за подальшими повідомленнями органів влади», – значиться в дописі.

Урядовці також кажуть, що краще все ж використовувати освітлення менше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України