Авторські статтіНовини

Неймовірна процесія на Філіппінах — кілька мільйонів християн. Відео

Філіппіни — дуже незвичайна країна. Її жителі відомі «экспресивністю» і «масовістю» вираження своєї релігійності.

У Манілі в ці дні проходять урочистості, в яких може брати участь кілька мільйонів християн.

Процесія «Чорного Христа»

Фігура Ісуса в натуральну величину, яку несуть в процесії, являє собою дерев’яну фігуру чорного Христа, вирізану з дерева в Мексиці і привезену на Філіппіни на початку XVII століття іспанськими місіонерами. Під час подорожі на борту корабля сталася пожежа, яка призвела до того, що фігура обгоріла — з того часу представлена в дереві фігура отримала назву Чорного Христа.

Відео: CNN Philippines

Християни на Філіппінах вірять, що якщо їм вдасться доторкнутися до фігури, то вони отримають оздоровлення та очистяться. Багато віруючих вірять, що про виняткові властивості фігури свідчить той факт, що вона вціліла не тільки у пожежі, а також під час низки землетрусів і інтенсивних бомбардувань під час Другої світової війни.

Меса в стані готовності

У кульмінаційний день святкування тільки в процесії може одночасно брати участь 1,5 млн віруючих. Під час урочистості у всій столиці Філіппін в бойову готовність призводять поліцію і швидку допомогу. Для захисту віруючих призначаються кілька тисяч поліцейських. Постать Чорного Христа також щорічно бере участь у процесії у Велику п’ятницю перед святом Пасхи. Однак це не єдина така подія на Філіппінах.

На початку 2016 року під час проведення на Філіппінах 51 Міжнародного Євхаристійного Конгресу в місцевості Себу відбулася процесія, в якій брали участь більш 2 мільйонів віруючих.

Відео: AldrinVids

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України