Авторські статтіТехно

Недавній анонс Apple розчарував більшість потенційних покупців

Апаратні анонси Apple-2018 представили три нових iPhone, а також серію Apple Watch 4. Але наскільки потенційних покупців дійсно цікавило подія або ці оголошення?

Європейське видання запустило опитування на цю тему. 58% читачів Apple розчарували, вони сказали, що недавній анонс їм не сподобалося, і вони не зацікавлені в анонсах iPhone.

Але компанія Apple має тенденцію встановлювати тенденції, такі, наприклад, як поляризаційна вирізка на вершині багатьох флагманських дисплеїв в 2018 році. У зв’язку з цим 17% читачів відповіли, що єдина причина, по якій вони цікавилися новими анонсами iPhone, полягає в тому, що це може вплинути на майбутні телефони Android.

Нарешті, 25% читачів були зацікавлені у нових оголошеннях від Apple без будь-яких застережень. Немає сенсу ігнорувати значущості Apple. Насправді, може бути, настав час для більшості почати приділяти більше уваги Apple, навіть якщо їм не подобаються їхні продукти. Смартфони, можливо, не так сильно змінюються в останні роки, але є цілі екосистеми пристроїв, програмного забезпечення і послуг, які швидко розвиваються і змінюють спосіб взаємодії з цифровою сферою. Предмети одягу, ШІ, покращена реальність і розумні домашні пристрої надходять до споживачів, і Apple, безумовно, є важливим гравцем, який розвиває ці сфери, і вказує на майбутні технології.

Крім того, Apple представила більш дешевий варіант своєї лінійки, iPhone XR, а також Apple Watch Series 4 з новими функціями, які можуть мати привабливість, достатню для залучення та переконання шанувальників Android.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України