Війна рф проти України

Небезпечно маневрував, тікав і лаявся – на Харківщині затримали агресивного порушника

Учора патруль відділу «Вовчанськ» Харківського прикордонного загону виявив «Мітсубісі» без номерних знаків, що їхав від російського кордону.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України

Вимогу зупинитися водій позашляховика проігнорував. Небезпечним маневром він створив загрозу життю та здоров’ю прикордонників та почав втікати.

Правоохоронці розпочали переслідування та пошук втікача. Водночас на ділянці кордону, звідки їхав «Мітсубісі», виявили сліди під’їзду автомобіля та незаконного переходу кордону людиною.

Позашляховик-втікач зупинився біля приватного будинку у місті Вовчанськ. При намаганні прикордонників пояснити правові підстави вчинення водієм – громадянином України 1993 року народження – правопорушення, він почав погрожувати прикордонникам, нецензурно лаятися та поводив себе неадекватно. Стосовно нього оформили адмінпротоколи за злісну непокору прикордонникам та інші правопорушення прикордонного законодавства та повідомили про цей факт взаємодіючі органи.

Співробітники Національної поліції внесли за даним факто повідомлення в ЄРДР за ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України