Життя

Небезпечна виворіт: чим загрожують речі, надіті навиворіт

Одягаючись в поспіху, можна легко злякати удачу і щастя

В одязі накопичується енергія її носія, впевнені езотерику. Періодично вона впливає, але не завжди сприятлива. Особливо небезпечні речі, надіті навиворіт, стверджує містик Тимур Устинов. У своєму Instagram експерт пояснив чому.

При носінні неправильно вивернутою речі, енергетика в ній змінює свою полярність» на протилежну. Належний догляд і своєчасна прання одягу дозволяють позбавлятися від більшої частини негативу. Тому залишилася творча енергія в ній здатна легко обернутися на руйнівну. А від прямого контакту з такою одягом не врятує ніяка захист від негативу.

«Надіти одяг шкереберть ще не так страшно, як носити. При тривалому носінні вона здатна надати сильний шкоду, яка буде відрізнятися в залежності від вивернутого навиворіт предмета гардероба», — пояснює Тимур Устинов.

Якщо мова йде про футболку або світер, то не завжди важко зрозуміти, що вони вивернуті не так як треба. Але якщо спросоння накинути їх, вивернутими навиворіт, то можна забезпечити собі нещастя: від скандалів з близькими, до більш неприємних несподіванок. Частіше в таких випадках «відвертається» фінансова удача. А вісь якщо надіти шкарпетки навиворіт або нижню білизну, то під удар може потрапити навіть здоров’я, попереджує містик.

Те ж стосується і одягу, надягнутого задом наперед. Але, за словами експерта, це набагато легше помітити і попередити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України