Авторські статтіНовини

В Неаполі заарештовано українку, яка намагалася викинути немовля у смітник

Мати, 37 річна українка, залишається під охороною в лікарні. Її звинувачують у спробі вбивства новонародженого.

 

Немовля було знайдено поліцейськими та військовими армії, які патрулювали вулиці у рамках програми «Безпечні вулиці» та доставлено в лікарню Лорето Маре.

Подія сталася в самому центрі Неаполя. Площею Гарібальді, після другої години ночі, кульгаючи, йшла жінка, рясно вимазана кров’ю. В руках вона мала поліетиленовий пакет, який хотіла викинути у сміттєвий контейнер. Її, незважаючи на темряву і пізню годину, помітили перехожі та запідозрили недобре через велику кількість крові на одязі та незвичну ходу. Вони звернутися до військового патруля поруч центрального залізничного вокзалу.

Після прибуття на місце події, представники органів правопорядку одразу відвели жінку у залізничний вокзал та викликали швидку допомогу. Встановлено, що це – 37 річна громадянка України. Вона не відповідала на питання чому в крові, та сказала що її чорний поліетиленовий пакет містить звичайне сміття.

Співробітники правоохоронних органів відкрили пакет і виявили щойно народженого хлопчика.

Не гаючи часу, вони відвезли жінку та дитину у лікарню. Життя дитини у безпеці, жінку утримують у лікарні під вартою. Вона відповідатиме у звинуваченні у замаху на дітовбивство.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України