Авторські статтіФотогалерея

Американські підлітки запустили небезпечний челлендж, кусаючи капсули для прання

Раніше батьки лякали нас тим, що помиють нам рот милом, якщо ми будемо сваритися поганими словами. Тепер же підлітки самі з готовністю і бажанням засовують порошок в собі в рот. Здається, що це якесь божевілля…

1. У США поширився челлендж, в рамках якого підлітки прокушують капсули для прання, передаючи естафету наступним учасникам.

2. Молоді люди викладають відео в YouTube, на яких вони давляться, кашляють, захлинаються піною, але вперто продовжують прокушувати капсули з рідким порошком.

3. За перші 15 днів нового 2018 року центр по контролю отруєнь отримав 39 дзвінків з цього приводу.

4. Для порівняння, така ж кількість звернень було за весь 2016 рік.

5. Капсули для прання містять рідкий порошок у плівці, який легко розчиняється у воді. Однак при контакті зі слиною вона може вивільнити свої токсичні властивості.

6. Порошок в капсулах для прання більш концентрований, ніж звичайний рідкий порошок. Він містить велику кількість поверхнево-активних речовин і хімікатів, які допомагають прибирати плями.

7. Вживання таких капсул в їжу викликає як мінімум діарею і проблеми з диханням, а також може призвести до коми.

8. Можливо, причина захоплення американських підлітків капсулами для прання в тому, що вони так схожі на різнокольорові мармеладки. Однак у такому віці діти вже повинні розуміти, що це небезпечно і вкрай нерозумно.

Хочете влаштувати собі челлендж? Тоді виперіть свою білизну САМІ, а не ковтайте рідкий порошок!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України