Авторські статтіФотогалерея

Фотографії помилок у зовнішньому вигляді, які відштовхують навколишніх

Мало купити дорогі брендові речі для того, щоб виглядати розкішно і охайно. Іноді дрібниці здатні зіпсувати всі наші старання зі створення стильного образу. Стрілки на колготках, розпатлане волосся, розтягнута одяг – це тільки частина помилок у зовнішньому вигляді, які відштовхують оточуючих.

1. Взуття не за розміром

У кожної дівчини в гардеробі є взуття, яке їй мала чи велика, але куплена тільки з-за того, що подобається. Звичайно, ніхто при розмірі 36 ноги не стане купувати 40. Але навіть якщо босоніжки трохи завеликі, варто відмовитися від їх носіння (не треба лити гіркі сльози). А про туфельки Попелюшок ми взагалі мовчимо.

2. Одяг, що вицвів

Фарба навіть з самої дорогої тканини з часом здатна вимиватися. Повірте, сукня з тьмяним чорним кольором помітите не тільки ви, але й оточуючі. Від цього ваш зовнішній вигляд набагато здешевити.

3. Катишки

Ця проблема знайома майже кожному власникові трикотажної або вовняного одягу. Катишки – справжнє зло. На щастя, від них легко можна позбутися і повернути промов первозданний вигляд. Існують спеціальні машинки, які за пару хвилин позбавлять від проблеми. Якщо їх немає під рукою, то звичайний бритва вам в допомогу.

4. Брудно-білі речі

Білосніжні речі з часом набувають сіруватий наліт. Повірте, вони виглядають жахливо. Якщо немає можливості відбілити такий одяг, то краще її взагалі викинути.

5. Авоськи, пакети, господарські сумки

Авоськи, пакети-маєчки, величезні баули в клітинку – привіт з лихих 90-х. Коли ви були на базарі останній раз? Не пам пам’ятаєте? Навіщо ж ви тоді носіть з собою весь цей жах? Придбайте краще зручну і практичну сумку. Але її теж не набивайте всяким мотлохом.

6. Неакуратно закочені рукави

Ніхто не сперечається з тим, що закочені рукави – це стильно, молодіжно і практично. Альо якщо вони зібрані гармошкою, то зовнішній вигляд відразу стає недбалим. Тому вчіться акуратно підвертати манжети.

7. Облуплений лак

Краще зовсім не фарбуйте нігті, якщо у вас немає часу стежити за ними. Немає нічого гірше облупившегося лаку.

8. Штани-шаровари

Ві репер? Житель Сходу? Якщо на обидва варіанти відповідь негативна, то, будь ласка, не надягайте шаровари. Разом з класичної блузкою (такі сполучення можна зустріти дуже часто) вони виглядають убого.

9. Сліди лупи на одязі

Люди підсвідомо відступають назад від співрозмовників, одяг яких обсипана “снігом”. Розуміємо, на відміну від інших описаних тут проблем, від лупи найскладніше позбутися, але війну з нею треба почати прямо зараз.

10. Вчорашній макіяж

Для макіяжу, як і для лаку, діє одне правило: краще зовсім без нього, що з ним, але неакуратним. Обсипана туш, присутні в складки тіні, розмазана помада нікого не прикрашають.

11. Спадаючі джинси

Думаємо, фото сама відповідає на питання, чому джинсі слід купувати точно за розміром. Уникайте моделей з заниженою талією, тим більше зараз в тренді штани з високою посадкою.

12. Велика кількість прикрас

Навіть найбільш ретельно продуманий образ може бути зіпсований надлишком прикрас. Від стиляги до сороки – один крок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України