Право

Не появився на службу з лікувального закладу – за дезертирство засуджено військового ЗСУ на Донеччині

За публічного обвинувачення Маріупольської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил суд визнав винним та засудив до 5 років позбавлення волі військовослужбовця ЗСУ за дезертирство, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 408 КК України).

Прокурори у суді довели, що військовий влітку 2016 року не з’явився вчасно на службу з лікувального закладу – до військової частини за місцем дислокації у м. Маріуполь Донецької області. Перебуваючи у відпустці, обвинувачений повідомив командування військової частини про своє перебування на лікуванні.

За інформацією медзакладу він перебував на лікуванні з середини червня до початку липня 2016 року. В умовах особливого періоду військовик забажав назавжди ухилитися від військової служби. Вільний час армієць проводив на власний розсуд, не пов’язуючи його з виконанням обов’язків військової служби.

Досудове розслідування здійснювалося Третім слідчим відділом Територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську.

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України