Не потрібно гратися з воюючою армією: Армійці не будуть присягати особистості

фото – Иван Выговский

Для тих, хто зовсім не розуміє. Справа не в тексті присяги, який можна змінити через ВР. 99,9% армійців НЕ будуть повторно присягати особистості з будь-яким прізвищем. Армія присягає на вірність народу України, а не окремій людині, хоч би якою була його посада.

Присяга дається один раз. Коли змінюється державне улаштування, як в 1991 році, тоді можлива повторна присяга.

Присягали СРСР, а його не стало. Але з’явилася незалежна Україна.

Те, що зараз озвучила Кошкіна, це забаганки Зеленського і його команди. Їм би дуже цього хотілося. Те, що озвучила Кошкіна – це проба на реакцію суспільства. Кошкіна – банальний зливний бачок, через який виробляють вкидання і дивляться реакцію. Реакції армії на пост якийсь панянки, соромиться свого прізвища і що пише під псевдонімом, не буде. Сонька Ручкина або Кошкіна, для армії ніхто. Зовсім. А для нас має бути зрозуміло, що останні кілька місяців, вона – зливний бачок особисто Коломойського. От і все. Молода команда президента Коломойського-Разумкова кинула кулю і чекає реакції суспільства. Чекати реакції армії я б не рекомендував. Якщо почитати історію, то у відповідь на такі закидони, реакція армії часто закінчувалася винесенням тіла.

Якщо хтось хоче домогтися, спробою переприсяги, масових звільнень з армії, то це погана ідея, яка загрожує великими наслідками для ініціаторів.
У нас, за останні пару років, з’явилися гіперактівісти, які питатаются щось в армії ламати. Не роблячи і не вибудовуючи нічого нового. На жаль, іноді, через політичну кон’юнктуру, військово-політичне керівництво йшло на поводу у цих гіперактівістов. Зараз, ці люди можуть спробувати переконати “молодій команді” якісь геніальні рішення по оптимізації армії.

Це теж погана ідея. Не потрібно чіпати армію в воюючою країні.

Армія у нас, на жаль, наймовчазніший і найвразливіший для спекуляцій інститут. Армія буде мовчати до тих пір, поки … Але ми не будемо мовчати. І якщо потрібна буде наша реакція для захисту армії, то вона 100% не сподобається нової влади. Тому не потрібно гратися воюючою армією.

Роман Донік.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh