Життя

Не падати духом – способи мотивації до дії

Часто буває, що обставини складаються не найкращим чином, а то і просто без видимих причин у людей псується настрій і зникає бажання щось робити.

Щоб уникнути таких ситуацій, повторюйте щодня ці прості істини, і у вас будуть всі шанси стати забезпеченою, успішною, цікавою у спілкуванні людиною.

Отже, ось десять істин, які добре мотивують і надихають!

Вчасно сказані самому собі, вони можуть змінити наступні події докорінно, якщо їх повторювати щодня – вплинуть на підсвідомість так, як заняття в тренажерній залі впливають на наші м’язи. Поступово нові звички і настанови поведінки стануть вашою суттю.

Чого треба боятися?

Багато з нас найбільше бояться померти. Але чи цього треба боятися? Значно гірше дозволити собі животіти і згаснути, будучи ще живим. Життя дане нам для того, щоб ми розвивалися, удосконалювалися, розкривали свій потенціал. Не бійся зробити помилку, дій!

Весь час робити щось, лише для виконання самої дії

Можна витратити купу зусиль без видимого результату, ходити на зустрічі, вести листування по електронній пошті та бесіди по телефоні, складати численні звіти, а іноді буває досить однієї дії, щоб негайно скласти обставини правильно і наприклад, укласти важливий контракт.

Пам’ятайте, зробити означає домогтися результату!

Сильні люди вміють посміхатися

Навчіться посміхатися. Посмішка привертає людей, вони починають бачити в вас впевнену, рішучу, добру людину. Посміхніться без будь-якої причини, походіть вдома з посмішкою на обличчі кілька хвилин. Поступово ваш настрій покращиться, ви відчуєте приплив внутрішніх сил, з’явиться енергія і віра в себе.

Не зупиняйтеся, можливо, ви перебуваєте в сантиметрі від тріумфу

Чим довше триває робота над чимось, тим ближчим є успіх. Всі пройдені невдачі збагачують ваш досвід, дарують нові знання. Рішуче йдіть до кінця, не кидайте справи на півдорозі, досягайте мети.

Не приймайте думку людей про себе як незаперечну істину

Хто може знати вас в усіх подробицях, крім вас самих? Звичайно, ніхто! Не звертайте особливої уваги на те, що думають люди, які вас оточують, нікому не відомо все, що ви пережили, пройшли, дізналися і подолали. Вислухайте, але не сприймайте як істину.

Життя коротке

Кожна літня людина розповість вам, що були часи, коли вона вважала, ніби все попереду. А півстоліття промайнуло, як один день.

Ніколи не думайте, що у вас є час на довгі роздуми і розгойдування. Треба починати діяти вже зараз. Пам’ятайте, життя може перерватися в будь-яку мить.

Тільки ми самі відповідаємо за те, де зараз перебуваємо

Не подобається теперішній стан речей? Все просто: пора почати вибирати інші рішення, діяти по-новому. Варіанти є завжди, адже навіть бездіяльність і відсутність прийнятого рішення – також дія!

Минулого не існує

Живіть нинішнім моментом. У кожної людини зберігаються в пам’яті минулі події, але реальність – це поточний час. У реальності є лише те, що ви переживаєте в цю мить. А минуле пішло безповоротно, його треба відпустити з усіма негативними епізодами, переживаннями і подіями. Будьте зосереджені на своїх нинішніх справах.

Не забувайте подякувати

Будьте вдячні всім і завжди, життя дає вам лише те, що ви віддаєте. Не варто плекати злих помислів, коли хтось вчинив з вами погано. Просто скажіть цій людині «дякую» за те, що знаєте тепер, з ким не треба мати спільних справ і близько спілкуватися. Подякуйте собі за те, що змогли залишитися спокійним у ситуації, коли інші починають нервуватися і злитися.

За таке ставлення до навколишнього світу Всесвіт обдарує вас оптимістичним ставленням до життя і новими можливостями.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України