Авторські статті

Не допустимо іноземної окупації України! Воля або смерть!

Поведінка бандитського режиму Януковича виразно демонструє, що в Україні існують величезні шанси перетворення внутрішньої окупації на окупацію зовнішню. Янукович — це не просто узурпатор влади. Нині він перетворився на відверту московську маріонетку.

Прагнучи за будь-яку ціну зберегти владу і багатства, Янукович та його кліка слухняно виконують вказівки Кремля. Саме цим, а також впертістю і тупістю межигірського недолюдка, можна пояснити те, що зараз триває ескалація силового конфлікту між повсталим народом та представниками репресивних органів — ланцюговими псами, що захищають бандитський режим.

Цілком очевидно, що Кремль стимулює агресію антиукраїнської влади проти власного народу. У Москві думають, що такі нахабність і брутальність зможуть змінити ситуацію в Україні на користь імперських інтересів Кремля. Та вони глибоко помиляються, адже українці, як показує досвід кількох останніх днів, сміливо прийняли кинутий їм виклик і стали і на шлях Війни.

Сьогодні українські революціонери ведуть боротьбу не просто проти режиму внутрішньої окупації — вони обороняють власну землю від московської окупації. Ця боротьба свята і благословенна Богом. Водночас вона безкомпромісна, а відтак “Воля або смерть!” – одне із центральних гасел нинішньої революції.

У жодному разі не варто думати, що нинішня революція має якийсь русофобський характер. Зараз на Майдані пліч-о-пліч з українцями знаходиться чимало представників національних меншин, в тому числі ті росіяни, які поважають право українців бути господарями власної долі на своїй землі. Також нашій революції симпатизує чимало росіян у самій РФ — тих патріотів, котрі розуміють приреченість імперського шляху розвитку власного народу і мріють про повноцінну російську національну державу. Впевнені, що перемога Національної революції в Україні вб’є ще один цвях у домовину російського імперіалізму.

У цю мить, коли над Україною продовжує висіти тінь московського імперського монстра, “Правий сектор” закликає українців і всіх людей доброї волі не збавляти обертів національно-визвольної боротьби. Втрачати нам нічого, а здобувати є що — Українську Самостійну Соборну Державу. Отож, до Перемоги, бо з нами Бог!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.