Техно

Не для дзвінків: Оновлення Xiaomi Mi A2 Lite «вбиває» основну функцію

Після установки Android 9.0 пристрій не бачить SIM-карту і втрачає швидкодію.\

Не секрет, що провідні виробники приділяють більше уваги флагманським моделям, функціональність яких дозволяє наділити їх високим цінником. Разом з тім, бюджетний сегмент залишається стабільною «страховкою» — невеликим, але постійним доходом компанії. На жаль, про це забувають виробники, роблячи бюджетні пристрої «абияк».

Користувач смартфона Xiaomi Mi A2 Lite поскаржився на проблеми пристрої, які викликало оновлення. Зокрема, «прокачаний» до Android 9.0 смартфон вже не вийде використовувати для дзвінків — оновлення Xiaomi Mi A2 Lite «вбиває» основну функцію, заважаючи розпізнавати SIM-карту. Більш того, з новою прошивкою пристрій стало працювати непередбачувано — навіть рядові програми почали зависати, а смартфон ставши мимоволі перезавантажуватися.

Як з’ясувалося, це не окремий випадок — кілька користувачів зіткнулися з такими ж проблемами. Більш того, у деяких людей скоротився год автономної роботи, яке спочатку складало добу — при щадному режимі. Інакше кажучи, погіршення швидкодії викликала нова прошивка, яку, ймовірно, недопрацювали.

Не для звонков: Обновление Xiaomi Mi A2 Lite «убивает» основную функцию

Варто відзначити, що в Росії Mi A2 Lite оцінили в 200 доларів США — це зумовило його популярність. За ці гроші користувачі отримували гідне оснащення, що включає подвійну камеру і 6-дюймовий дисплей. Незважаючи на це, поблажливе ставлення розробників Xiaomi до власників недорогих пристроїв може боляче вдарити по репутації китайської компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.