З яким ігристим вином найкраще зустріти Новий Рік. Результати тесту

Відомий вислів свідчить, що з келихом ігристого вина ви можете розпочати новий рік набагато краще, ніж без нього.  Але яке ж ігристе вино є переможцем тесту?

Для випробування було обрано 19 найбільш часто продаваних марок ігристих вин. Вони були проаналізовані в лабораторії і протестовані експертами і непрофесіоналами. Спочатку було перевірено, чи відповідає інформація про зміст алкоголю на пляшці фактичного вмісту алкоголю. Потім виміряли загальний вміст цукру. Останнє випробування визначило кількість сірчаної кислоти в ігристому вині, що додається для того, щоб ігристе вино зберігалося краще, і воно не повинно перевищувати встановленого законом кількість. Дегустація вин експертами і непрофесіоналами стосувалася в основному смаку. До речі, експерти оцінили 9 зразків як дуже хороші, а непрофесіонали були більш суворими і дали тільки 4 зразкам вищі оцінки.

В числі п’яти кращих ігристих вин в тесті і не одна австрійська марка — Bio Sekt von Rittsteuer. Воно коштує € 8,29 і продається в супермаркетах Denn’s. Вино це Extra Trocken і містить 12,4% спирту за об’ємом. У тесті воно отримало 88 з можливих 100 балів.

Сім’я Rittsteuer виробляє органічне ігристе вино на виноробні Kirchberghof у виноробному регіоні Нойзідлерзєє з 2006 року. Там вони займаються органічним землеробством і обходяться без хімічно-синтетичних пестицидів і швидкодіючих комерційних добрив.

Крім австрійського, оцінку «Відмінно» отримали наступні напої: Henkell Limited Edition (Interspar, Merkur, Penny — € 6,99), їй MM extra Sekt (Billa,Merkur — € 5,49), брют Schlumberger Sparkling (Billa, Interspar, Merkur — € 14,99) і Kupferberg Gold Sekt (Billa, Interspar, Merkur, Penny — € 5,79).

Кілька порад щодо вживання

Ігристе вино смачніше все свіже, тому пляшки слід зберігати в прохолодному темному місці будинку і пити якомога швидше після покупки. Ідеальна температура для пиття ігристого вина становить 5-7 градусів за Цельсієм.

Щоб досягти цього, просто помістіть пляшку в холодильник на ніч. Фужер краще тримати під кутом при наливанні і заповнювати його тільки на одну третину — так ігристе вино не буде пінитися і зможе розкрити свій букет.

І головне — не забувайте, якщо ви цокаєтесь, дивіться один одному в очі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh