Поради

З яким ігристим вином найкраще зустріти Новий Рік. Результати тесту

Відомий вислів свідчить, що з келихом ігристого вина ви можете розпочати новий рік набагато краще, ніж без нього.  Але яке ж ігристе вино є переможцем тесту?

Для випробування було обрано 19 найбільш часто продаваних марок ігристих вин. Вони були проаналізовані в лабораторії і протестовані експертами і непрофесіоналами. Спочатку було перевірено, чи відповідає інформація про зміст алкоголю на пляшці фактичного вмісту алкоголю. Потім виміряли загальний вміст цукру. Останнє випробування визначило кількість сірчаної кислоти в ігристому вині, що додається для того, щоб ігристе вино зберігалося краще, і воно не повинно перевищувати встановленого законом кількість. Дегустація вин експертами і непрофесіоналами стосувалася в основному смаку. До речі, експерти оцінили 9 зразків як дуже хороші, а непрофесіонали були більш суворими і дали тільки 4 зразкам вищі оцінки.

В числі п’яти кращих ігристих вин в тесті і не одна австрійська марка — Bio Sekt von Rittsteuer. Воно коштує € 8,29 і продається в супермаркетах Denn’s. Вино це Extra Trocken і містить 12,4% спирту за об’ємом. У тесті воно отримало 88 з можливих 100 балів.

Сім’я Rittsteuer виробляє органічне ігристе вино на виноробні Kirchberghof у виноробному регіоні Нойзідлерзєє з 2006 року. Там вони займаються органічним землеробством і обходяться без хімічно-синтетичних пестицидів і швидкодіючих комерційних добрив.

Крім австрійського, оцінку «Відмінно» отримали наступні напої: Henkell Limited Edition (Interspar, Merkur, Penny — € 6,99), їй MM extra Sekt (Billa,Merkur — € 5,49), брют Schlumberger Sparkling (Billa, Interspar, Merkur — € 14,99) і Kupferberg Gold Sekt (Billa, Interspar, Merkur, Penny — € 5,79).

Кілька порад щодо вживання

Ігристе вино смачніше все свіже, тому пляшки слід зберігати в прохолодному темному місці будинку і пити якомога швидше після покупки. Ідеальна температура для пиття ігристого вина становить 5-7 градусів за Цельсієм.

Щоб досягти цього, просто помістіть пляшку в холодильник на ніч. Фужер краще тримати під кутом при наливанні і заповнювати його тільки на одну третину — так ігристе вино не буде пінитися і зможе розкрити свій букет.

І головне — не забувайте, якщо ви цокаєтесь, дивіться один одному в очі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України