Здоров'я

Названі сім напоїв-заспокійливих та захищають від стресу

Для поліпшення нервів рекомендується вживати зелений і ромашковий чай, молоко, просту воду та овочеві соки.

Багато людей зіштовхують зі стресом не тільки на роботі, але і в повсякденному житті. Експерти назвали сім напоїв, заспокійливих та захищають від стресу. Людям, які зазнали стресу, варто звернути увагу на зелений і ромашковий чай, молоко, воду і соки з овочів. Справа в тому, що в зеленому чаї є речовина теанін, яке допомагає розслабитися мозку.

Вживання даного напою призводить до зменшення тривожності, нервове напруження починає знижуватися. Разове вживання вишневого соку не принесе жодного результату, але постійно його вживання допоможе поліпшити сон, що впливає на захист нервової системи. Також варто звернути увагу на чорний чай, який зменшує кількість стресового гормону кортизолу в крові.

Фахівці кажуть, що у складі молока є триптофан-амінокислота, яка перетворюється в нейромедіатор серотоніну, позитивно впливає на настрій. Також у молоці є кальцій і магній, які знижують тиск. Однак для розслаблення варто вживати теплі молоко. У ромашковому чаї міститься амінокислота гліцин, розслаблююча нерви, а також напій діє як м’який седативний засіб.

Експерти розповіли, якщо приготувати сік з додаванням шпинату, селери і капусти, то напій може зменшити тиск. Через що міститься в соку вітаміну С організм реагує на стрес без драматичних наслідків. І

останнім напоєм є вода, при питті якій у всьому організми вивільняються ендорфіни, які забезпечують гарний настрій і збільшують відчуття благополуччя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.