Здоров'я

Названі найбільш дієві способи боротьби з безсонням

Існує чотири методи боротьби з відсутністю сну, показало дослідження.

Американські вчені провели ряд досліджень, в результаті яких назвали чотири найбільш дієвих способів боротьби з безсонням.

Фахівці рекомендують, щоб відпочинок був ефективний, для початку потрібно розробити режим. На думку експертів, саме головне в боротьбі з безсонням є пробудження в один і той же час кожен день. Навіть у вихідний день не варто збиватися з ритму. Через те, що організм людини потребує розслаблення, тому варто на підготовку до відпочинку варто витрачати приблизно 10 хвилин.

Новину ви можете переглянути на відео :

Після проведення дослідження з’ясувалося, що світло, що виходить від смартфонів та інших гаджетів, впливає на вироблення мелотоніну. Саме цей гормон дуже важливий для хорошого відпочинку в нічний час. Фахівці кажуть, щоб впоратися з безсонням, людині потрібно приблизно кілька тижнів.

Занадто довгий сон, як і занадто короткий, чинять негативний вплив на здоров’я людини, в тому числі на тривалість її життя.

До такого висновку прийшли вчені-кардіологи з Австралії. Свої дослідження вони проводили протягом восьми років. За цей час було проаналізовано понад 100 тисяч щоденників сну людей у зрости від 35 до 70 років. У результаті з’ясувалося, що занадто довгий сон – понад 8 годин підвищує ймовірність отримання серцево-судинних захворювань. Крім цього, на 5-17 % збільшується ризик передчасної смерті у людей, сплячих від 8 до 10 годин на добу, і на 40 % – у сплячих більше 10 годин.

У свою чергу, люди, кількість сну яких менше 6 годин на добу, схильні до розвитку ішемічної хвороби серця і виникнення інсультів, і збільшують ризик передчасної смерті на 10-11 %.

Таким чином, оптимальна кількість годин сну, за даними вчених – 6-8 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.