Названі найбільш дієві способи боротьби з безсонням

Існує чотири методи боротьби з відсутністю сну, показало дослідження.

Американські вчені провели ряд досліджень, в результаті яких назвали чотири найбільш дієвих способів боротьби з безсонням.

Фахівці рекомендують, щоб відпочинок був ефективний, для початку потрібно розробити режим. На думку експертів, саме головне в боротьбі з безсонням є пробудження в один і той же час кожен день. Навіть у вихідний день не варто збиватися з ритму. Через те, що організм людини потребує розслаблення, тому варто на підготовку до відпочинку варто витрачати приблизно 10 хвилин.

Новину ви можете переглянути на відео :

Після проведення дослідження з’ясувалося, що світло, що виходить від смартфонів та інших гаджетів, впливає на вироблення мелотоніну. Саме цей гормон дуже важливий для хорошого відпочинку в нічний час. Фахівці кажуть, щоб впоратися з безсонням, людині потрібно приблизно кілька тижнів.

Занадто довгий сон, як і занадто короткий, чинять негативний вплив на здоров’я людини, в тому числі на тривалість її життя.

До такого висновку прийшли вчені-кардіологи з Австралії. Свої дослідження вони проводили протягом восьми років. За цей час було проаналізовано понад 100 тисяч щоденників сну людей у зрости від 35 до 70 років. У результаті з’ясувалося, що занадто довгий сон – понад 8 годин підвищує ймовірність отримання серцево-судинних захворювань. Крім цього, на 5-17 % збільшується ризик передчасної смерті у людей, сплячих від 8 до 10 годин на добу, і на 40 % – у сплячих більше 10 годин.

У свою чергу, люди, кількість сну яких менше 6 годин на добу, схильні до розвитку ішемічної хвороби серця і виникнення інсультів, і збільшують ризик передчасної смерті на 10-11 %.

Таким чином, оптимальна кількість годин сну, за даними вчених – 6-8 годин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh