Названі інноваційні способи лікування пошкоджених зубів

Зараз нова розробка, в якій використовується ліки від хвороби Альцгеймера, здатна відновити дентин, проходить тестування

Деякий час тому експерти під час розкопу в Тоскані знайшли сліди першого застосування пломбування. Саму пломбу виготовляли 13 тисяч років тому з волокон і маслянистої речовини. Вчені відзначили, що з того моменту, коли застосовувалося перше пломбування, методи лікування пошкоджених зубів тільки розвиваються, що говорити про те, що незабаром люди самі буду вибирати, який саме їм необхідний. У даний момент стоматологи пошкоджену зубну тканину прибирають завдяки висвердлювання, тим самим роблячи порожнину для пломби.

Однак експерти з Лондона розповіли про зовсім інший спосіб лікування. Вони вирішили застосувати для цього ліки від хвороби Альцгеймера, які відновлюєть дентин завдяки активації стовбурових клітин. Поки дана розробка перевіряється на лабораторних гризунах, а клінічні випробування почнуться через 2-3 роки.

В цей час китайські фахівці створили інноваційний гель з кальцієм і фосфатом, який використовується при перших симптомах руйнування зуба, і яких самовідонвлює зуб. Крім цього фахівці розповіли, що неприємний запах з ротової порожнини з’являється із-за сірки, що виділяється бактеріями. Боротися з цим процесом допоможе галітоз, який часто призначають при онкології. Спочатку в крові вводитися ліки фотофрин, після лазерного впливу він активується, що і призводить до загибелі бактерій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh