Здоров'я

Названі інноваційні способи лікування пошкоджених зубів

Зараз нова розробка, в якій використовується ліки від хвороби Альцгеймера, здатна відновити дентин, проходить тестування

Деякий час тому експерти під час розкопу в Тоскані знайшли сліди першого застосування пломбування. Саму пломбу виготовляли 13 тисяч років тому з волокон і маслянистої речовини. Вчені відзначили, що з того моменту, коли застосовувалося перше пломбування, методи лікування пошкоджених зубів тільки розвиваються, що говорити про те, що незабаром люди самі буду вибирати, який саме їм необхідний. У даний момент стоматологи пошкоджену зубну тканину прибирають завдяки висвердлювання, тим самим роблячи порожнину для пломби.

Однак експерти з Лондона розповіли про зовсім інший спосіб лікування. Вони вирішили застосувати для цього ліки від хвороби Альцгеймера, які відновлюєть дентин завдяки активації стовбурових клітин. Поки дана розробка перевіряється на лабораторних гризунах, а клінічні випробування почнуться через 2-3 роки.

В цей час китайські фахівці створили інноваційний гель з кальцієм і фосфатом, який використовується при перших симптомах руйнування зуба, і яких самовідонвлює зуб. Крім цього фахівці розповіли, що неприємний запах з ротової порожнини з’являється із-за сірки, що виділяється бактеріями. Боротися з цим процесом допоможе галітоз, який часто призначають при онкології. Спочатку в крові вводитися ліки фотофрин, після лазерного впливу він активується, що і призводить до загибелі бактерій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України